Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Koho byla zelená 807 2.2i benzín -okolo Hradce


kléma

Recommended Posts

Klimatizace je tepelné čerpadlo, tedy bere teplotu ze vzduchu v kabině, respektive který proudí do kabiny a odvádího mimo vůz. Každé tepelné čerpadlo je funkční jen do nějaké teploty z hlediska poměru příkon- výkon. Při teplotách kolem 5 st, je už pomalu roven. Ale samozřejmě kompresor zapne proč by nezapnul. Ale kromě funkce kondenzace vodních par nemá žádnu jinou účinnost.

Kontrolka u Peugeotu není důležitá, ta se rozsvítí když se zapne vypínač. No a když bude utíkat chladivo, tak ti v zimně sepne kompresor, ale klimačka nebude chladit a tak protože vzduch je studený nemáš šanci zjistit zda je okruh chladiva v pořádku.

Nemáš pravdu komresor sepne jen když je v okruhu chladivo(určitý tlak) je to tak u každýho auta a je to pojistka proti zničení kompresoru:papa

Jasně to jo, ale když to utíká jen malinko a prodávající to ví a natlakuje to před prodejem tak na to nepřijdeš i když je tam závada, protože v tu chvíli to chodí ale slabě. V létě by jsi pozna že chladí slabounce. Takto jsem to myslel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak Vám fakt tohle auto nic neříká(koho bylo)-bylo hodně polepené samolepkami fora :o

Podle mě se nikdo neozve že to byl jeho vůz (podle mě s ním měl už velké výdaje tak se toho chce zbavit ,protože když dostane cca 100000 tak přidá 150000 a koupí 3 roky starý tak se k tomu nebude nikdo hlásit)Toť můj názor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak Vám fakt tohle auto nic neříká(koho bylo)-bylo hodně polepené samolepkami fora :o

Podle mě se nikdo neozve že to byl jeho vůz (podle mě s ním měl už velké výdaje tak se toho chce zbavit ,protože když dostane cca 100000 tak přidá 150000 a koupí 3 roky starý tak se k tomu nebude nikdo hlásit)Toť můj názor.

Jo a ještě jsem chtělříci že příště když budu kupovat auto(ne menšínež naše 807 tak to bude benzín a dám do něj plyn)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Macin7777

Tak na tento tvůj postřeh jsem přišel již před 19 lety a do současné doby jsem měl LPG už ve čtyřech autech a v současné době jej mám i v 807. Po dvou letech provozu žádný problém a když si zde čtu všechny příspěvky nafťáků, tak se jen usmívám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak Vám fakt tohle auto nic neříká(koho bylo)-bylo hodně polepené samolepkami fora :o

Podle mě se nikdo neozve že to byl jeho vůz (podle mě s ním měl už velké výdaje tak se toho chce zbavit ,protože když dostane cca 100000 tak přidá 150000 a koupí 3 roky starý tak se k tomu nebude nikdo hlásit)Toť můj názor.

Když je to vykoupený, tak bývalý majitel má už peníze v kapse a je mu jedno jestli se to prodá zítra nebo za rok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...