oudry Odesláno 12. prosinec 2010 Odesláno 12. prosinec 2010 to Ferry, ještě bych se chtěl zeptat, když přehodim budíky tak stav km si to bere z budíků, nebo od jinud? Nebo bych musel na dia aby mi to přetočili? dík za odpověď Citovat
Ferry Odesláno 12. prosinec 2010 Odesláno 12. prosinec 2010 jj stav km je zapsan v budicich, pry by snad melo jit prepajet pamet ze starych budiku a pak by ukazovaly stare km (jsou to SMD soucastky, takze to chce nejakou zkusenost s touhle technologii). Pres diag to zmenit nelze. Cidlo teploty oleje by nemel byt problem, v olejove vane nebo bloku motoru pobliz oil filtru by mel byt otvor pro nasroubovani cidla, mohl by byt i pripraveny konektor, jen pripojit Citovat
KapriQ Odesláno 15. prosinec 2010 Autor Odesláno 15. prosinec 2010 Ako to je s tym smd?Akurat som zohnal budiky len rad by som aby mi ukazali stary stav km.Bude mi to vediet nejaky elektrikar prepajkokovat a kde a co presne je?Dik Citovat
oudry Odesláno 20. leden 2011 Odesláno 20. leden 2011 Ahoj, tak dneska jsem zapojil nové budíky s otáčkoměrem a všechno funguje až na ten otáčkoměr:). Nevíte někdo čím by to mohlo být? Nebo nemáte někdo obrázek kde je vlastně to čidlo otáček abych ho mohl zkontrolovat? Když už jsem koupil ty budíky tak bych byl rád kdyby to fungovalo všechno. díky za rady Citovat
oudry Odesláno 3. březen 2011 Odesláno 3. březen 2011 Zdravim, tak opět se vracim k tématu. Pořád mi nefunguje ten otáčkoměr , tak bych se chtěl zeptat zda nevíte jak otáčkoměr zprovoznit. Někde jsem četl, že signál je brán ze snímače na klikové hřídeli a přiváděn do řídící jednotky. Nevíte někdo jaké piny to jsou, nebo jak ten otáčkoměr zprovoznit? Budu rád za každou radu. Citovat
Osvi Odesláno 2. květen 2011 Odesláno 2. květen 2011 Chtěl bych vyměnit budíky v mé P406 r.v. 2003 ( tudíž jeden konektor ), mám budíky bez měřáku teploty oleje a chci se zeptat, jestli když vyměním za budíky, které mají budík na teplotu oleje, tak jestli bude fungovat. Dále bych se chtěl zeptat, jak je to s najetými kilometry, jestli zůstanane původní stav ( dle mého by měl, protože je uložen v BSI a na budíkách je jen vysvícen na displeji ). A poslední věc, když mám přes Dia nastaven servisní interval na 15 000 km, tak jestli také zůstane zachován. Děkuji za odpovědi Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.