Ferry Odesláno 14. prosinec 2004 Odesláno 14. prosinec 2004 U kotoucu pokud min tloustka 22mm pokud men, tak radsi hned vymenit. S katem tezko rict, jak rikam, ja dal z vrakace, rekl bych ze je v pohode, uvidime na jare az pujdu na emise ( predtim me nechteli pustit, mel jsem hodne uhlovodiku a auto i vyrazne smrdelo,po vymene v pohode ) Napr. Zila kat vyhodil a navaril misto nej trubku. Slysel jsem i ze nekdo ten kat jenom vytloukl a vysypal zbytky a zase ho dal zpatky ( ale jako u predchoziho reseni, zasiras prostredi a problem na STK ) Univerzal je mozna taky reseni, kdyz koupis pro odpovidajici objem motoru, nemelo by to asi vyrazne vadit Citovat
Ferry Odesláno 14. prosinec 2004 Odesláno 14. prosinec 2004 hmm antenu jsem neresil nikdy ale kdyz vyndas interierovy svetlo a nasledne pak ten panel kolem nej, tak se dostanes ke sroubu co drzi antenu, takze by asi nebyl problem ji odsroubovat a dat tam jinou ( predpokladam teda ze tamtu mas ulomenou, nebo ji nemas vubec ? ) Citovat
Xplod Odesláno 14. prosinec 2004 Autor Odesláno 14. prosinec 2004 Já bych to viděl na ten novej univerzální. Citovat
Petr X Odesláno 14. prosinec 2004 Odesláno 14. prosinec 2004 Napsán autorem Ferry hmm antenu jsem neresil nikdy ale kdyz vyndas interierovy svetlo a nasledne pak ten panel kolem nej, tak se dostanes ke sroubu co drzi antenu, takze by asi nebyl problem ji odsroubovat a dat tam jinou ( predpokladam teda ze tamtu mas ulomenou, nebo ji nemas vubec ? ) Nene, je to uplne jednoduchy, proste mi nakej previt odsrouboval ten prut ze strechy Takze potrebuju jen ten prut, zavit je v pohode. Byl jsem na pumpe (OMV), maji tam za 140kc ruzny pruty, ale ani jeden nema ten sroub se zavitem, kterej potrebuju. Je to asi original peugeot antena. Citovat
Ferry Odesláno 14. prosinec 2004 Odesláno 14. prosinec 2004 aaaha, hmm tak to je smula, jedine si nechat od nekoho vytocit na soustruhu redukci s patricnym zavitem na obou stranach Citovat
Petr X Odesláno 14. prosinec 2004 Odesláno 14. prosinec 2004 Napsán autorem Ferry aaaha, hmm tak to je smula, jedine si nechat od nekoho vytocit na soustruhu redukci s patricnym zavitem na obou stranach Nebo zajit do Peugeotu, ale to bych se mozna nedoplatil :-) Budu shanet dal. Asi koupim ten univerzal kat i se stredovym a koncovym dilem. Kdyz to trosku prislapnu, jde zepredu zvuk jako by byl prasklej vejfuk. Pritom tam dira nikde neni. Ale dokud to nerozdelam, nepoznam, jestli ten zvuk jde z tlumice stredovyho dilu nebo z katu. Je to shnily, takze kdyz to rozdelam, nedam to uz dohromady :-) Az budou penizky, tak to rozdelam Citovat
Fx Odesláno 17. prosinec 2004 Odesláno 17. prosinec 2004 Petr X: Kotouce jsem menil v patek, a to jen kvuli tomu, ze hazely. Jestli mas zaludek na to, nechat si je nekde stocit, tak ti je klidne za nejakou rozumnou cenu prodam, napred je ale premerim. Co jsem na to ale koukal, tak vypadaly jako celkem nedavno meneny, daval jsem i novy desticky a ty, co tam byly puvodne, byly skoro novy, takze jsem si je schoval na vymenu. Citovat
Fx Odesláno 17. prosinec 2004 Odesláno 17. prosinec 2004 Jo a k tematu - mne to taky uchcava pod vikem ventilu, olej ale neubyva nijak dramaticky, jen pod autem je docela louzicka. Od vymeny najeto 7000 km a nebylo treba dolevat nic, takze i pod tim vikem ventilu ubyva minimalne. Citovat
Petr X Odesláno 17. prosinec 2004 Odesláno 17. prosinec 2004 Nechci odbihat od tematu, jen se zeptam, kolik te ta vymena stala. Myslim kotouce a desticky. Nemam ABS, prej jsou kotouce bez ABS drazsi. No mozna bych mel cloveka, kdo by mi ty kotouce stocil. Ty moje uz by asi nesly, jsou docela slaby. Tak je premer a ozvi se kdyztak na ICQ. DIK. Ten olej asi budu dal dolejvat. A mozna na jare zkusim neco vykoumat, proc to ubejva. Ale asi to bude hamat. Citovat
Fx Odesláno 17. prosinec 2004 Odesláno 17. prosinec 2004 Bez prace to bylo tusim 4800-4900 nebo tak nejak s dani... vim, ze jsem kupoval jeste jedno zadni svetlo a brzdovku a celkove to vyslo kolem 7100-7200, uz presne nevim... Mrknu se ti na ty kotouce, az budu v dilne, pripadne jestli mas nekdy cestu do Prahy, muzes se na ne radeji mrknout sam... Citovat
Petr X Odesláno 17. prosinec 2004 Odesláno 17. prosinec 2004 Napsán autorem Fx Bez prace to bylo tusim 4800-4900 nebo tak nejak s dani... vim, ze jsem kupoval jeste jedno zadni svetlo a brzdovku a celkove to vyslo kolem 7100-7200, uz presne nevim... Mrknu se ti na ty kotouce, az budu v dilne, pripadne jestli mas nekdy cestu do Prahy, muzes se na ne radeji mrknout sam... Uvidim, co vsechno budu potrebovat vymenit. Cestu do prahy bych urcite mel, ale ted na to zatim nejak nespecham. Kdyztak mi posli na icq treba nejaky kontakt na tebe a ozvu se. Jeste si zkusim zjistit u toho znamyho, jestli by byl ochotnej mi ty kotouce pretocit ... myslim ty od tebe. Jinak neni co resit. Nejspis budu delat i zadek - celisti a prasatka Citovat
Ferry Odesláno 18. prosinec 2004 Odesláno 18. prosinec 2004 panove, setrit u takovyhleho auta na brzdach a stacet nekde nejaky zkrouceny kotouce, no nevim nevim Citovat
Petr X Odesláno 18. prosinec 2004 Odesláno 18. prosinec 2004 Napsán autorem Ferry panove, setrit u takovyhleho auta na brzdach a stacet nekde nejaky zkrouceny kotouce, no nevim nevim No jo, no. Vono by s tim bylo stejne asi i dost prace, takze by se vyplatilo mozna koupit novy. Citovat
Fx Odesláno 19. prosinec 2004 Odesláno 19. prosinec 2004 Napsán autorem Ferry panove, setrit u takovyhleho auta na brzdach a stacet nekde nejaky zkrouceny kotouce, no nevim nevim No mne osobne se do toho nechtelo, ale technicky to zas takovej problem neni, jde jen o to, aby ty kotouce byly jeste dost silny - preklenout stocenyma kotoucema nejaky prechodny obdobi se da. Citovat
Fx Odesláno 24. prosinec 2004 Odesláno 24. prosinec 2004 Tak jsem na ty kotouce pro zajimavost koukal a maji cca 23,5 mm Citovat
Bizzi Odesláno 26. prosinec 2004 Odesláno 26. prosinec 2004 to ti zavidim, me to odsroubovat proste nejde.. dycky na mycce musim vylezty a pri tom foukani to ohnout spatky, bo se to zasekne a fuckar se nepohybuje:) co se tyka toho katu. me rekli ze se vykon zvysi, kdyz ho nedam, jen to prej bude asi krapet hlucnejsi. Ja tam mam navarenou trubku.. o zadnym rezonatoru sem nic neslysel.. nereknete me o nem neco bliz? Co sem slysel ze ma velkej vliv na vikon je prostredni vyfuk (a ten valec tam=neni to ten rezonator?) S tou ridici jednotkou jak je na to nastavena.. noo neni to tak uplne pravda. cetl sem clanek o chipovani. Oni totiz to nastavujou tak aby to co nejvic vyhovovalo emisim. ale pokud bys chtel mit co nejlip nastaveny motor a ridici jednotku, musel bys motor vyndat hodit na compa a hrat si:)) (hodne zkracene receno) taky nechci delat chytryho a co tu tvrdim je z doslechu. ufuf..sem se rozepsal... Citovat
Jirkap Odesláno 14. duben 2005 Odesláno 14. duben 2005 Já mám spotřebu oleje cca 1dcl na 1000km :-/ a to mám najeto 80500km Citovat
Petr X Odesláno 14. duben 2005 Odesláno 14. duben 2005 Napsán autorem Jirkap Já mám spotřebu oleje cca 1dcl na 1000km :-/ a to mám najeto 80500km Seš si jistej, že poctivých 80tis? Mě to v zimě bralo kolem 2dcl na 1000km, ted nevim, mozna míň. A to mam najeto 160tis. A podle stari auta muze mit dalsich 100tis navic, fakt nevim. Ale 160tis. je jistejch. Citovat
Jirkap Odesláno 15. duben 2005 Odesláno 15. duben 2005 Napsán autorem Petr X Napsán autorem Jirkap Já mám spotřebu oleje cca 1dcl na 1000km :-/ a to mám najeto 80500km Seš si jistej, že poctivých 80tis? Mě to v zimě bralo kolem 2dcl na 1000km, ted nevim, mozna míň. A to mam najeto 160tis. A podle stari auta muze mit dalsich 100tis navic, fakt nevim. Ale 160tis. je jistejch. Člověk si nemůže být nikdy jistý, ale v servisce to je i když není už takový problém to tam dodělat ty razítka Ale podle opotřebení to vypadá na těch 80 tis. Citovat
Petr X Odesláno 15. duben 2005 Odesláno 15. duben 2005 Já už nevěřím žádnýmu autu, který koupím, že má najeto tolik, kolik na na tachometru. Leda že bych to koupil od nějakýho známýho. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.