revenger11 Odesláno 18. listopad 2010 Odesláno 18. listopad 2010 Mam otazku... ako je to s kompatibilitou volantov v Peugeotoch? Napriklad, keby som chcel namontovat volant z noveho auta, napriklad 5008 do mojej 406 coupe. Neviem o tom nikde nic najst Citovat
Y2K Odesláno 18. listopad 2010 Odesláno 18. listopad 2010 to si dovolim tvrdit ze pasovat nebude Aj volant zo stareho modelu coupe nepasuje do noveho Citovat
koblih69 Odesláno 18. listopad 2010 Odesláno 18. listopad 2010 Pohledej, napříkalad na 406 jsme tu dávali fotky, ale praděpodobnost že půjde 5008 na 406 coupe je asi jako sešít Minotaura... Samozřejmě s patřičnými úpravami jde vždycky všechno jen to vždycky něco stojí. V tomto případě nejde jen o volant a AirBag, ale taky o páčky nebo třeba kabely vedoucí k airbagu a klaksonu... [upravil dne 18/11/10 11:17 koblih69] Citovat
revenger11 Odesláno 18. listopad 2010 Autor Odesláno 18. listopad 2010 Tak ste ma nepotesili... mne sa ten v 5008 strasne paci Ale ked je to takto, tak dam radsej obtiahnut ten aktualny perforovanou kozou a je to jednoduchsie a lacnejsie Ale dakujem kazdopadne Citovat
Y2K Odesláno 18. listopad 2010 Odesláno 18. listopad 2010 jasnee...daj to obsit mozno troska drahsie ale vysledok stoji za to...som toho prikladom Citovat
Ferry Odesláno 18. listopad 2010 Odesláno 18. listopad 2010 no ono shanet volant z 5008 asi taky nevyjde nejlevneji, pocitam, ze na vrakovistich jen tak brzo nejaka nebude a novej volant bez airbagu v peugeotu stoji 6200-9500Kc (dle serviceboxu jsou dva typy) k tomu pasujici nafukovaci pytlik, bratru za 9000 a jses na 20k Kc jen to fikne tak jeden volant z 5008 by se prece jen nasel, sice uz bez airbagu, ale zato i se zbytkem auta za \"jen\" 5800 Euro http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?lang=de&id=136031778&pageNumber=1&tabNumber=2 [upravil dne 18/11/10 14:32 Ferry] Citovat
koblih69 Odesláno 18. listopad 2010 Odesláno 18. listopad 2010 Očalounění perf. kůží asi není problém ceny za profi práci cca 2500,- s trochou šikovnosti se to dá obšít ručně doma. Mě to zabralo cca 4-5 hodin práce a po roce používámí drží, ale je to pakárna... Pro profíky nebude problém ani mírná změna vzhledu ( projmutí pro prsty... ) Citovat
revenger11 Odesláno 18. listopad 2010 Autor Odesláno 18. listopad 2010 Tu za rohom v Povazskej Bystrici je firma co to robi, maju skvelu povest a videl som ich prace, su naozaj spickove. 70 € sa plati za volant + radiacu paku + ta koza dole na radiacej pake. Ja pri mojej sikovnosti by som to calunil pol roka a potom to hodil o zem A zhananie dielov... poculi ste uz niekedy o Polsku? Volant z 5008 stoji 200 zlotych + airbag 500 zlotych. Nech aj s dopravou tak je to 800 zlotych = 200 € Citovat
koblih69 Odesláno 18. listopad 2010 Odesláno 18. listopad 2010 70 Euro je za ty 3 věci výborná cena ! Citovat
revenger11 Odesláno 18. listopad 2010 Autor Odesláno 18. listopad 2010 Keby nahodou niekto chcel... http://www.volanty.szm.com/Obsivanie_volantov/Hlavna_stranka.html Samozrejme maju mnozstevne zlavy, takze keby sa nazbieralo viac ludi, cena bude lepsia Citovat
loque Odesláno 21. listopad 2010 Odesláno 21. listopad 2010 Vyzerá to vynikajúco, určite mám záujem Ten môj zošúchaný volant už musím poriešiť Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.