Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

S určitou pravidelností se to tu objevuje stále, takže pohledej. Najdeš toho dost - často mají ty ořechy v pneuservisech a nebo obětuješ vhodný standardní oříšek a natlučeš ho na ten pojišťovák ...

Odesláno

mám ho doma :D... ale mimochodem tohle se snadno vyrobí na koleně Pokud to není hodně zarostlý tak stačí mít jen 2 výstupky. Když by se mi hodně nechtělo tak bych to odvrtal, je to měkký.

Odesláno

Já bych vzal velkej šroub, na stojanový vrtačce navtal zespod 4 dírky do těch ťuknul nějakou tvrdčí kulatinu správné délky nasadil,. přidržel a za hlavu šroubu normálně vzal golou.

Odesláno

Naťukni přesnej střed, odvrtej to 5 vrtákem pak to projeď 10-tkou pak máš 2 možnosti - buď jsi to trefil přesně a můžeš v klidu pomaličku dojet 12 a nebo do tý díry naťukni třeba kousek čtařhranu a za ten to už pak buď vytočíš nebo utrhneš těsně pod hlavou a kolo sundáš. To by snad mělo jít udělat i skoro bez nářadí, ne?

Ta díra by měla být o něco hlubší než hlava, ale ne moc, abys max. trochu líznul díru v kotouči a ne závit.

[upravil dne 16/11/10 20:48 koblih69]

Odesláno

dobře se na ty šrouby vaří kousek trubky, elektrodou (trafo má snad každý), neoprskáš disk a na druhou stranu trubky pak velkou matici, nebo kus železa do T a máš to...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...