neutral Odesláno 16. listopad 2010 Odesláno 16. listopad 2010 Zdravim. Chtěl bych se zeptat jestli máte někdo radu jak odšroubovat pojistné šrouby bez nástavce. Ten sem totiž ukroutil Citovat
koblih69 Odesláno 16. listopad 2010 Odesláno 16. listopad 2010 S určitou pravidelností se to tu objevuje stále, takže pohledej. Najdeš toho dost - často mají ty ořechy v pneuservisech a nebo obětuješ vhodný standardní oříšek a natlučeš ho na ten pojišťovák ... Citovat
neutral Odesláno 16. listopad 2010 Autor Odesláno 16. listopad 2010 No právě na ty moje starý mrchy nemaj ani v servise nic. A golu na to nenarvu. Citovat
koblih69 Odesláno 16. listopad 2010 Odesláno 16. listopad 2010 mám ho doma ... ale mimochodem tohle se snadno vyrobí na koleně Pokud to není hodně zarostlý tak stačí mít jen 2 výstupky. Když by se mi hodně nechtělo tak bych to odvrtal, je to měkký. Citovat
neutral Odesláno 16. listopad 2010 Autor Odesláno 16. listopad 2010 No zkoušel sem to vyrobit ,ale je to zarvaný fest. Jak bys to vyrobil ty? Citovat
koblih69 Odesláno 16. listopad 2010 Odesláno 16. listopad 2010 Nebo jak píše Pe.Tr - bodneš na to třeba větší šroub nebo něco co půjde nějak pevně chytit ( kus kulatiny do pravýho úhlu.... ) Citovat
jara1 Odesláno 16. listopad 2010 Odesláno 16. listopad 2010 zkus ten šroub pomlatit kladivem přes kulatinu pořadně a pak majzlem povolit Citovat
koblih69 Odesláno 16. listopad 2010 Odesláno 16. listopad 2010 Já bych vzal velkej šroub, na stojanový vrtačce navtal zespod 4 dírky do těch ťuknul nějakou tvrdčí kulatinu správné délky nasadil,. přidržel a za hlavu šroubu normálně vzal golou. Citovat
Pe.Tr Odesláno 16. listopad 2010 Odesláno 16. listopad 2010 bodni na to silnejsi sroub a pak nejlip povolit razovym utahovakem(povolovakem:D) tzv lečba šokem Citovat
Benžík Odesláno 16. listopad 2010 Odesláno 16. listopad 2010 Spis matku na to privarit, ne? Sroub bys musel varit z boku a oprskas kolo. Matku muzes varit uprostred. Citovat
neutral Odesláno 16. listopad 2010 Autor Odesláno 16. listopad 2010 Jsem ze Zlínska. navařit na to nic nemůžu bo nemám jak. Citovat
koblih69 Odesláno 16. listopad 2010 Odesláno 16. listopad 2010 Naťukni přesnej střed, odvrtej to 5 vrtákem pak to projeď 10-tkou pak máš 2 možnosti - buď jsi to trefil přesně a můžeš v klidu pomaličku dojet 12 a nebo do tý díry naťukni třeba kousek čtařhranu a za ten to už pak buď vytočíš nebo utrhneš těsně pod hlavou a kolo sundáš. To by snad mělo jít udělat i skoro bez nářadí, ne? Ta díra by měla být o něco hlubší než hlava, ale ne moc, abys max. trochu líznul díru v kotouči a ne závit. [upravil dne 16/11/10 20:48 koblih69] Citovat
ozzy56 Odesláno 16. listopad 2010 Odesláno 16. listopad 2010 dobře se na ty šrouby vaří kousek trubky, elektrodou (trafo má snad každý), neoprskáš disk a na druhou stranu trubky pak velkou matici, nebo kus železa do T a máš to... Citovat
neutral Odesláno 18. listopad 2010 Autor Odesláno 18. listopad 2010 Tak sem to zkoušel odvrtat a vubec. To bych dělal hooodně dlouho. Tak musím sehnat svářeče. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.