stenlyky Odesláno 19. listopad 2010 Odesláno 19. listopad 2010 POZOR !!!!!!!! :bojim nie je to ono !!!!!!!! je to neaka hlupost. ked som to zhanal, objednal som si to a vobec to nepasovalo je to na uplne ine auto. Citovat
milan78 Odesláno 19. listopad 2010 Odesláno 19. listopad 2010 nasiel som v garazi ojete je sice doskrtane ale ucel by mohlo splnit hm? mam ho ako rezervu. ak chces napis SZ za 10 ho pustim Citovat
MilanF1 Odesláno 18. únor 2011 Odesláno 18. únor 2011 Trošku tento topic oživím dotazem. Lízátko z P307 narvu na P306? Citovat
chuck11 Odesláno 19. únor 2011 Odesláno 19. únor 2011 asi to ještě nikdo nezkoušel,holt budeš první Citovat
MilanF1 Odesláno 19. únor 2011 Odesláno 19. únor 2011 Že bych byl průkopník Už žádám rozměry, tak jsem zvědav. Jenom výlet se mi dělat nechce, abych to zkoušel na autě. [upravil dne 19/2/11 15:55 MilanF1] Citovat
ThorR Odesláno 20. únor 2011 Odesláno 20. únor 2011 já mám tohle, pozná někdo z čeho je? [upravil dne 20.2.2011 16:16 ThorR] Citovat
MilanF1 Odesláno 20. únor 2011 Odesláno 20. únor 2011 Já do toho z P307 jdu. Na délku má 200 cm, což je přesně jako můj nárazník a prý se dá dobře ohýbat, takže bych ho tam mohl dostat bez úprav Citovat
ferrari Odesláno 24. červenec 2011 Odesláno 24. červenec 2011 Páni, please, aj toto lízo pôjde na 306ku? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.