Benžík Odesláno 15. listopad 2010 Odesláno 15. listopad 2010 Myslel jsem si, ze to na tu spojku je jeden uzavreny okruh, dva pisty spojeny hadickou a mala nadobka, to je to, co se nema nikdy ani otevirat. Mozna mam neco jinyho nez je u hdi. Citovat
Guest Chozeluizskuner Odesláno 15. listopad 2010 Odesláno 15. listopad 2010 nevim jak je to možný.ale prosě když mačkám na pedál tak je to jak když šlapu na zavíčkovanou pet flašku Citovat
Fosil Odesláno 15. listopad 2010 Odesláno 15. listopad 2010 Benžík: U 406 se používala spojka ovládaná 1. bowdenem 2. hydraulicky s uzavřeným okruhem 3. hydraulicky se společnou nádobkou na kapalinu s brzdou (system je rozebíratelný a dá se odvzdušnit) Citovat
koblih69 Odesláno 15. listopad 2010 Odesláno 15. listopad 2010 nevim jak je to možný.ale prosě když mačkám na pedál tak je to jak když šlapu na zavíčkovanou pet flašku No a zkusil jsi to odvzdušnit? Po opakovanýcm šlapání se to nezlepší? Citovat
Benžík Odesláno 15. listopad 2010 Odesláno 15. listopad 2010 Benžík: U 406 se používala spojka ovládaná 1. bowdenem 2. hydraulicky s uzavřeným okruhem 3. hydraulicky se společnou nádobkou na kapalinu s brzdou (system je rozebíratelný a dá se odvzdušnit) Tak to mam možnost 2. Citovat
ozzy56 Odesláno 16. listopad 2010 Odesláno 16. listopad 2010 Myslel jsem si, ze to na tu spojku je jeden uzavreny okruh, dva pisty spojeny hadickou a mala nadobka, to je to, co se nema nikdy ani otevirat. Mozna mam neco jinyho nez je u hdi. ano, máš jiný systém než HDi, zapomněl jsem,že existuje i ten uzavřený--nerozebiratelný--systém Citovat
OK406 Odesláno 16. listopad 2010 Odesláno 16. listopad 2010 A co mastné kotouče nebo jak píší ostatní ovzdušnění. Stačí klasicky ovzdušnit, nejlépe ve dou (jeden šlape a druhý povoluje ovzdušňovací šroub). Přitom stále dolejvat brzdovou kapalinu. Přitom se vymění (částečně) i brzdová kapalina. Já dávám DOT 4. Citovat
koblih69 Odesláno 16. listopad 2010 Odesláno 16. listopad 2010 A nejen mastné kotouče, ale i vrstva z minulých destiček nadělá neplechu - nové destičky se tím zanesou ... Pokud se kotouče nestáčí tak to chce vzít aspoň smirek a normálně rukou strhnout horní vstvu z obou stran kotouče. Před montáží očistit čističem brzd nebo jinak odmastit. Pokud jsi to neudělal tak to udělej teď přičemž zároveň na rovnou plochu polož smirkové plátno a na něm strhni horní vrstvu těch destiček. Typoval bych, že bude taková sklovitá. Pro rychlejší zajetí destičky můžeš i srazit hranu obložení kolem dokola. To samozřejmě bude mít vliv na účinnost brzd, ale asi ne na to, že máš gumovej pedál... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.