OK406 Odesláno 3. listopad 2010 Odesláno 3. listopad 2010 Vzhledem k to mu, že mám ve své 406 originál rádio, které nepodporuje bluetooth a používám mobil i za jízdy, chci si pořídit neco jako je supertooth buddy. Přece je to jen bezpečnější za jízdy a dá se to i přenášet do jiného vozidla. Jaký na to máte názor? Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 3. listopad 2010 Odesláno 3. listopad 2010 Mam Sony Ericsson HCB 120 a jsem nadmiru spokojenej, vydrž baterky při denním zapínání na cca 1hodinu a nějaký ty hovory je cca 3 týdny, takže doporučuju. Je dobrý že si to mužu vzit i do služebáku, kdybych měl pevnou HFsadu tak by to nešlo. Se sony ericssonem mi ukazovala na displeji i jmeno, s Nokii mi ukaže jen čislo, což je trochu minus, ale zase to tolik nevadí, když nemaš displej tak se to dá taky rozlišit volající jiným tonem nebo si dat telefon do držáku aby jsi videl kdo ti volá [upravil dne 3/11/10 14:51 Radek Hurvajz] Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 6. listopad 2010 Odesláno 6. listopad 2010 No doporučit mohu. Je to dobrý, samozřejmě by bylo lepší kdyby jsi nemusel HF po každém příchodu do auta zapínat, nebo kdyby ti zvuk šel do repro a ztlumilo se radio, ale to by zase bylo o uplně jiných penězích. Možná že zvažuju upgrade na lepší, tak by mohlo být to moje na prodej Citovat
Vítek1 Odesláno 6. listopad 2010 Odesláno 6. listopad 2010 me osobne to prijde skoro stejne jak zvuk z telefonu pri hlasitem odposlechu Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.