Medvěd Odesláno 1. listopad 2010 Odesláno 1. listopad 2010 Je tu další měsíc a já úplně zapomněl, že bychom se ve čtvrtek měli opět sejít na Radnici. Najde se dobrá duše, která se ujme rezervace míst nebo tentokrát pražský minisraz vypustíme? [upravil dne 3/11/2010 18:49 Medvěd]
Ferry Odesláno 1. listopad 2010 Odesláno 1. listopad 2010 ja tentokrat nedorazim, takze o jednoho min
John Odesláno 1. listopad 2010 Odesláno 1. listopad 2010 Já tenhle čtvrtek nemůžu.. takže taky bezemně.
Medvěd Odesláno 2. listopad 2010 Autor Odesláno 2. listopad 2010 Takže vzhledem k výše popsanému listopadový sraz na Radnici nebude - myslím, že vlákno můžeme zamknout [upravil dne 3/11/2010 18:50 Medvěd]
Recommended Posts