Joschi Odesláno 11. říjen 2010 Autor Odesláno 11. říjen 2010 vitej v klubu a přeji mnoho klidných km diki kámo pozor pozor to ti poprial predseda aha no to som netušil, tak potom diki predseda:) Citovat
Guest mischko11 Odesláno 12. říjen 2010 Odesláno 12. říjen 2010 Vitaj doma s levikom vidim ze si si vybral moju farbu :potlesk:potlesk hlavne prajem malo problemov s drobcom Citovat
Mishanthrope Odesláno 12. říjen 2010 Odesláno 12. říjen 2010 Nikdo se nehádá, jenom pořád konzultujeme lišty:P:P:P:D Spíš byste měli montovat, než konzultovat Citovat
buga Odesláno 12. říjen 2010 Odesláno 12. říjen 2010 to ma chromovanu vrchnu cast na bocnych listach? Citovat
pipistrel Odesláno 12. říjen 2010 Odesláno 12. říjen 2010 gabo hej hej to sa teraz tak dava. taka chromova linka tam je Citovat
Mishanthrope Odesláno 12. říjen 2010 Odesláno 12. říjen 2010 gabo hej hej to sa teraz tak dava. taka chromova linka tam je Tu by sis měl dát taky. Slyšel jsem, že eltonovi nadbývají . Citovat
pipistrel Odesláno 12. říjen 2010 Odesláno 12. říjen 2010 gabo hej hej to sa teraz tak dava. taka chromova linka tam je Tu by sis měl dát taky. Slyšel jsem, že eltonovi nadbývají . na dvere urcite nie este ani vpredu nemam Citovat
MCabman Odesláno 13. říjen 2010 Odesláno 13. říjen 2010 zdravím ťa ... dobre si si vybral ... 207 je super auto Citovat
buga Odesláno 13. říjen 2010 Odesláno 13. říjen 2010 gabo hej hej to sa teraz tak dava. taka chromova linka tam je ale nedavaju to na vsetky, ci? len vyssie vybavy alebo motorizacia... ci? aj take chcem Citovat
pipistrel Odesláno 13. říjen 2010 Odesláno 13. říjen 2010 gabo hej hej to sa teraz tak dava. taka chromova linka tam je ale nedavaju to na vsetky, ci? len vyssie vybavy alebo motorizacia... ci? aj take chcem len lepsie vybavy a nejake akcne ako tato ked ma lakovane listy? a naco by ti to prosim ta bolo? sak ty mas sportak a ne limuzinu aby si tam hadzal chrom. nemusis mat vsetko nove Citovat
buga Odesláno 13. říjen 2010 Odesláno 13. říjen 2010 gabo hej hej to sa teraz tak dava. taka chromova linka tam je ale nedavaju to na vsetky, ci? len vyssie vybavy alebo motorizacia... ci? aj take chcem len lepsie vybavy a nejake akcne ako tato ked ma lakovane listy? a naco by ti to prosim ta bolo? sak ty mas sportak a ne limuzinu aby si tam hadzal chrom. nemusis mat vsetko nove pravda ale kebyze mam biele tak by tomu sadlo Citovat
epicus Odesláno 17. říjen 2010 Odesláno 17. říjen 2010 vítej v klubu, moc pěkná 207 a barva jí sluší. Ty lišty ať ti brzy někdo na parkovišti neoťuká dveřma Citovat
Guest mischko11 Odesláno 17. říjen 2010 Odesláno 17. říjen 2010 gabo hej hej to sa teraz tak dava. taka chromova linka tam je ale nedavaju to na vsetky, ci? len vyssie vybavy alebo motorizacia... ci? aj take chcem len lepsie vybavy a nejake akcne ako tato ked ma lakovane listy? a naco by ti to prosim ta bolo? sak ty mas sportak a ne limuzinu aby si tam hadzal chrom. nemusis mat vsetko nove pravda ale kebyze mam biele tak by tomu sadlo na co narazas gabo Citovat
buga Odesláno 17. říjen 2010 Odesláno 17. říjen 2010 gabo hej hej to sa teraz tak dava. taka chromova linka tam je ale nedavaju to na vsetky, ci? len vyssie vybavy alebo motorizacia... ci? aj take chcem len lepsie vybavy a nejake akcne ako tato ked ma lakovane listy? a naco by ti to prosim ta bolo? sak ty mas sportak a ne limuzinu aby si tam hadzal chrom. nemusis mat vsetko nove pravda ale kebyze mam biele tak by tomu sadlo na co narazas gabo neviem ze chromove listy dveri by sadli na tvoje biele Citovat
Mishanthrope Odesláno 18. říjen 2010 Odesláno 18. říjen 2010 vítej v klubu, moc pěkná 207 a barva jí sluší. Ty lišty ať ti brzy někdo na parkovišti neoťuká dveřma Tak na to tam jsou, ne? Lepší než díra ve dveřích nebo uvalené zrcátko. Když vidím, jak někteří na parkovišti otevírají dveře, otevírá se mi nůž v kapse... Citovat
epicus Odesláno 18. říjen 2010 Odesláno 18. říjen 2010 jo,jo pěkný auto takový lidi přitahuje. Ale při parkování si nevybereš kdo to postaví vedle tebe Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.