Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Guest mischko11
Odesláno

Vitaj doma s levikom vidim ze si si vybral moju farbu :potlesk:potlesk:potlesk hlavne prajem malo problemov s drobcom

Odesláno
gabo hej hej to sa teraz tak dava. taka chromova linka tam je

ale nedavaju to na vsetky, ci? len vyssie vybavy alebo motorizacia... ci? aj take chcem :D

len lepsie vybavy a nejake akcne ako tato ked ma lakovane listy?

a naco by ti to prosim ta bolo? sak ty mas sportak a ne limuzinu aby si tam hadzal chrom. nemusis mat vsetko nove :D

Odesláno
gabo hej hej to sa teraz tak dava. taka chromova linka tam je

ale nedavaju to na vsetky, ci? len vyssie vybavy alebo motorizacia... ci? aj take chcem :D

len lepsie vybavy a nejake akcne ako tato ked ma lakovane listy?

a naco by ti to prosim ta bolo? sak ty mas sportak a ne limuzinu aby si tam hadzal chrom. nemusis mat vsetko nove :D

pravda :) ale kebyze mam biele tak by tomu sadlo :P

Guest mischko11
Odesláno
gabo hej hej to sa teraz tak dava. taka chromova linka tam je

ale nedavaju to na vsetky, ci? len vyssie vybavy alebo motorizacia... ci? aj take chcem :D

len lepsie vybavy a nejake akcne ako tato ked ma lakovane listy?

a naco by ti to prosim ta bolo? sak ty mas sportak a ne limuzinu aby si tam hadzal chrom. nemusis mat vsetko nove :D

pravda :) ale kebyze mam biele tak by tomu sadlo :P

na co narazas gabo :D

Odesláno
gabo hej hej to sa teraz tak dava. taka chromova linka tam je

ale nedavaju to na vsetky, ci? len vyssie vybavy alebo motorizacia... ci? aj take chcem :D

len lepsie vybavy a nejake akcne ako tato ked ma lakovane listy?

a naco by ti to prosim ta bolo? sak ty mas sportak a ne limuzinu aby si tam hadzal chrom. nemusis mat vsetko nove :D

pravda :) ale kebyze mam biele tak by tomu sadlo :P

na co narazas gabo :D

neviem :roll:D

ze chromove listy dveri by sadli na tvoje biele :mrk

Odesláno
vítej v klubu, moc pěkná 207 a barva jí sluší. Ty lišty ať ti brzy někdo na parkovišti neoťuká dveřma :)

Tak na to tam jsou, ne? :D Lepší než díra ve dveřích nebo uvalené zrcátko. Když vidím, jak někteří na parkovišti otevírají dveře, otevírá se mi nůž v kapse... :bacha

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...