pipistrel Odesláno 10. leden 2012 Odesláno 10. leden 2012 presne tak. oblep izolackou protikus zamku co je na karoserii. pomoze to urcite. a gabo bazmek je po trnavsky. Citovat
Modzillo Odesláno 10. leden 2012 Odesláno 10. leden 2012 nikchaj tak, pipi, keď Levičan začne Trnavčanovi nadávať do Maďarov, onedlho nastane koniec sveta... Citovat
Guest mischko11 Odesláno 10. leden 2012 Odesláno 10. leden 2012 207 nevlastním, ale keď som mal C4, tak som bol z podobne opísaného zvuku už zúfalý. Riešením boli tie veci, ktoré som napísal... ale viac-menej odpoveď už tu zaznela, takže by to mohlo byť vyriešené... mal si citroen a dva krat si stupil do tej iste mlaky ? alebo z kaluze do blata ? Citovat
Guest mischko11 Odesláno 10. leden 2012 Odesláno 10. leden 2012 nikchaj tak, pipi, keď Levičan začne Trnavčanovi nadávať do Maďarov, onedlho nastane koniec sveta... asi kofola skonci bitkou Citovat
Modzillo Odesláno 10. leden 2012 Odesláno 10. leden 2012 Punto, Laguna, Scénic, C4, C5, 308SW Citovat
Guest mischko11 Odesláno 10. leden 2012 Odesláno 10. leden 2012 Punto, Laguna, Scénic, C4, C5, 308SW sanka dole sefe Citovat
Joschi Odesláno 10. leden 2012 Autor Odesláno 10. leden 2012 skusil som to oblepiť izolačkou ako ste mi poradili a ono to funguje stačilo vycúvať z garáže a na prvom obrubníku kde to bolo počuť asi najviac žiaden pazvuk. Diki pekne všetkým za rady pokiaľ sa to bude opäť ozývať tak to vidím na servis, treba aspˇn trochu využiť záruku Citovat
Guest mischko11 Odesláno 10. leden 2012 Odesláno 10. leden 2012 jj novy protikus je modifikovany a pochadza z 207 cc ,ale nevydrzi dlho Citovat
Guest mischko11 Odesláno 10. leden 2012 Odesláno 10. leden 2012 mne ta paska drzi uz rok a pol este sme zabudli povedat ze textilna paska je lepsia nez klasicka izolacka nie ? respektive mne drzi lepsie Citovat
buga Odesláno 10. leden 2012 Odesláno 10. leden 2012 zas mne to drzi od konca maja 2010 cize rok a 20mesiacov ak dobre ratam a odvtedy som najazdil aj 35tis km (to je asi presne celkovy pocet km niektorych clenov ) a ziadny buchot a ani nepaskujem! a taktiez vymenene pod zarukou a vybavene... [upravil dne 10.1.2012 20:57 od buga] Citovat
Guest mischko11 Odesláno 10. leden 2012 Odesláno 10. leden 2012 zas mne to drzi od konca maja 2010 cize rok a 20mesiacov ak dobre ratam a odvtedy som najazdil aj 35tis km (to je asi presne celkovy pocet km niektorych clenov ) a ziadny buchot a ani nepaskujem! a taktiez vymenene pod zarukou a vybavene... [upravil dne 10.1.2012 20:57 od buga] mno aj to je riesenie neotvarat kufor a potom sa nepokazi ci aj to sa ti na tom aute uz pokazilo ? Citovat
robozv Odesláno 10. leden 2012 Odesláno 10. leden 2012 nikchaj tak, pipi, keď Levičan začne Trnavčanovi nadávať do Maďarov, onedlho nastane koniec sveta... inac bacha aj ja som rodeny Levican Citovat
Mishanthrope Odesláno 11. leden 2012 Odesláno 11. leden 2012 vsetci majitelia 207 maju ten isty problem a chyba je v protikuse zamku kufrovych dveri ktory je na casti karoserie.Riesenie je vymena toho protikusu alebo jednoducho oblepit paskou cast zamku staci len tak 2-3 otacky a prestane to Zmínil jsem to na garančce, nějak to prý promazali a dotáhli (nevím, kam až to s tím dotáhli ) a pak byl skoro půl roku klid, teď už to zase začíná občas jemně poklepávat. Citovat
buga Odesláno 12. leden 2012 Odesláno 12. leden 2012 vsetci majitelia 207 maju ten isty problem a chyba je v protikuse zamku kufrovych dveri ktory je na casti karoserie.Riesenie je vymena toho protikusu alebo jednoducho oblepit paskou cast zamku staci len tak 2-3 otacky a prestane to Zmínil jsem to na garančce, nějak to prý promazali a dotáhli (nevím, kam až to s tím dotáhli ) a pak byl skoro půl roku klid, teď už to zase začíná občas jemně poklepávat. tak sa vrat a im povedz ze nech to vymenia.. Citovat
Mishanthrope Odesláno 13. leden 2012 Odesláno 13. leden 2012 Auto už není v záruce, ale neklepe to zatím tak moc, jak předtím . Citovat
PACHO Odesláno 10. únor 2012 Odesláno 10. únor 2012 Mne to tiež začalo klepať, skúste mi niekto poradiť, čo to mám na tom zámku opáskovať? , celý zámok, či len tu tyčku uprostred. Ak by bolo foto, budem vďačný Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.