Kadliky Odesláno 23. září 2010 Odesláno 23. září 2010 Ahoj všichni už někdo zkoušel nebo psal o LED ?? Dnes jsem vyzkoušel, nafotil ( s bleskem i bez, za světla i ve tmě ) a výsledek ?! mrkněte se na foto http://kadliky.rajce.net/Peugeot - pak jsem ovšem zjistil problém na obalu. Není homologováno vaše názory rádi všichni uvítají. Zajímá mne hlavně názor na viditelnost světel a tudíž plnění účelu. Co se komu líbí a co si o tom myslí. [upravil dne 24/9/10 od Kadliky] [upravil dne 25/9/10 od Kadliky] Citovat
Michael coupé Odesláno 23. září 2010 Odesláno 23. září 2010 nechal by jsem obyč.žárovku jen koupit třeba cool blue a máš klid pokud to pujde trochu do žluta není to nejhorší,ale 100 lidí 100 chutí Citovat
bajza206 SW Odesláno 23. září 2010 Odesláno 23. září 2010 no moc bych se tim netrápil že to neni homologovaný určitě to neoslnuje tak by to nemělo nikomu vadit Citovat
MotoMoto Odesláno 26. září 2010 Odesláno 26. září 2010 Ledkám fandím, ale jestli je v levo originál tak mi příjde lepší, není to takové bodové. Citovat
filas1 Odesláno 26. září 2010 Odesláno 26. září 2010 Taky mám na autě tyhle LEDky, to světlo vypadá líp, pokud jsou na autě xenony, žárovka svítí moc dožluta a vypadá to blbě. Citovat
JaPle Odesláno 28. září 2010 Odesláno 28. září 2010 Tento měsíc jsem byl na STK. Na autě jsem měl namontovány led světla na denní svícení. Byly homologovaný, ale technik vytknul a doporučil je vyměnit neboť na nich chybělo vyznačení RL, že jsou pro denní svícení. Jinak jsem prošel. Citovat
antal Odesláno 28. září 2010 Odesláno 28. září 2010 Určite nech ledky ale pipadaju mi slabe.Aký typ tam maš?Je v tej patici len jedna ledka alebo viac? Citovat
Kadliky Odesláno 28. září 2010 Autor Odesláno 28. září 2010 Ahoj vyzkoušel jsem první co mi přišlo náhodou pod ruku, jedna led a myslím 2,6W. Také mi přijde, že toho světla by mohlo být víc. Citovat
filas1 Odesláno 28. září 2010 Odesláno 28. září 2010 Tento měsíc jsem byl na STK. Na autě jsem měl namontovány led světla na denní svícení. Byly homologovaný, ale technik vytknul a doporučil je vyměnit neboť na nich chybělo vyznačení RL, že jsou pro denní svícení. Jinak jsem prošel. Když světla neměly na sobě RL, tak nebyly homologovaný pro denní svícení. Citovat
antal Odesláno 28. září 2010 Odesláno 28. září 2010 http://tuningautodoplnky.cz/uploads/picture/5/512a74f3834e61cc230fd107f402c185.jpg Citovat
antal Odesláno 28. září 2010 Odesláno 28. září 2010 http://moje.auto.cz/?sekce=foto&im_id=im_48d2bce9058dd&ga_id=GA_48b569b138055 Citovat
Kadliky Odesláno 28. září 2010 Autor Odesláno 28. září 2010 http://tuningautodoplnky.cz/uploads/picture/5/512a74f3834e61cc230fd107f402c185.jpg Super rada moc díky Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.