Jump to content
  • Aktuální cíle darů

mala otazocka krit volantu

pug306

Recommended Posts

cawte poreboval by som poradit cem vybrat budiky a potrebujem zhodit ten krit okolo volantu aby som sa dostal s srobom... som to len zbezne kukal lebo uz bola tma ale nasie som len jeden srobik zo spodku sice sa to kyvalo ale to je vsetko...kde su dalsie....? ma napadlo ze ci nebude treba zhodit cely volant ale to dufam nie.....kdo to robil nech poradi....novy model....dik

[upravil dne 20/9/10 od pug306]

Dva torxy jsou zespoda hned u volantu a jeden dole. Rámeček budíků je na 4 torxy a samotné budíky na 3 torxy. Pokud si to pamatuju správně. Budíky jsem měl venku několikrát a šlo to bez sundání volantu. Ale chce to se s tím pohrát. Je to na těsno.

Odšroubuješ, povytáhneš, abys za ně dal ruku, odpojíš konektory(myslím, že jsou tam dva:myslim) a ven s nima:papa

Ten vrchní kryt za volantem napřed nadzvedni u volantu a pak ho vytáhni směrem k sobě. Ať si na něm neulomíš zobáčky:super

[upravil dne 21/9/10 od Andreww]

tak dneska som stratil nervy uz...tie budiky ta nie a nie dostat naspat....tak ze zhodim volant....uz do toho tlciem hodinu pomaly a nie vytlct ho z toho tisichranu....neni na to niejary trik alebo take nieco?.....(dufam ze mi to nikde nedrzi......som sundal airbag a odsrobovam ten stredny torx)

ten strednź torx odskrutkuj, ale nechaj ho na pár závitoch, lebo keď ho prudko vytiahneš tak si buchneš do držky ak ho tam nenecháš :D

Treba iba ťahať a vymikávať. Pôjde dole a ešte si označ polohu volantu na tom tisíchrane aby si ho potom dobre nasadil, lebo ak ho dáš o kúsok inak tak pôjdeš rovno, ale volant v rovine nebude.

Nieje jednoduchsie spustit cele riadenie trochu nizsie? su tam tusim 2 13ky matky, staci povolit a volant klesne o par centi, mne to v pohode stacilo aby sa dalo s tymi budikmi krasne manipulovat...je tam uplne v pohode pristup...

myslis tie co su hned pod airbagom ?.....inak uz som to tam nakoniec dostal aj bez vyberania volantu ale bol to opruz...

Nieje jednoduchsie spustit cele riadenie trochu nizsie? su tam tusim 2 13ky matky, staci povolit a volant klesne o par centi, mne to v pohode stacilo aby sa dalo s tymi budikmi krasne manipulovat...je tam uplne v pohode pristup...

myslis tie co su hned pod airbagom ?.....inak uz som to tam nakoniec dostal aj bez vyberania volantu ale bol to opruz...

nie nie, nizsie, co drzia riadiacu tyc, cele ti to zide dole podobne ako ked nastavujes vysku volantu. Ja som tie matky povolil tolko aby este zostali na sroboch, ono tym ze je to paka ti to hore urobi par centi, hodil by som sem aj foto ale nemam to teraz rozbrblane:)

Jsem ty matice sundal komplet a ten volant i s tyčí pěkně sjede dolů a máš na budíky místa habakuk. Nasadit to jde zpátky taky v pohodě. :roker

Když tam máš ještě manuální náhon na tacho to je pakárna skládat z5.