Dopiťák Odesláno 4. září 2010 Odesláno 4. září 2010 Mno dobra volba ale ja bych spis resil kdyz uz audi RS6 Citovat
kukikuk Odesláno 6. září 2010 Autor Odesláno 6. září 2010 Nejsu milionaaaar. RS6 bych si take nechal libit Citovat
JardaMoj Odesláno 12. listopad 2010 Odesláno 12. listopad 2010 panove, co vy na tenhle kompresor? Citovat
Y2K Odesláno 13. listopad 2010 Odesláno 13. listopad 2010 aj ked to teda neni ten motor co mam...ale to chceeem Citovat
Guest NiKi406 Odesláno 1. prosinec 2010 Odesláno 1. prosinec 2010 kolko by stala taka prerabka? Ja mam teraz 245PS, no a mam vymenene komplet zvody od motora , stredovu trubku az po dve koncovky vyfuku... zvody boli objednavane z ameriky... lepsia cena. Potom tam mam prerobene sanie, vacsie cerpadlo... a priamy vyduch vyfukovych plynov bez brzdy vyfukovych filtrov a je to tam ale tot keby som dal tak dovidenia bolo by tam cez 340koni ak dobre pocitam, ked nie viac..ale trebalo by tam dost zainvestovat vsak? Citovat
BrankoKK Odesláno 2. prosinec 2010 Odesláno 2. prosinec 2010 no s 340 konmi, to by si uz potom mal uvazovat aj o pohone zadnej napravy alebo 4x4, 340 PS na prednu napravu je jednoducho vela, to sa ti polovica vykonu ak nie viac zmeni na kudoly dymu z pneu alebo sa ten vykon niekde strati, kym sa stihne preniest na napravu... Citovat
JardaMoj Odesláno 2. prosinec 2010 Odesláno 2. prosinec 2010 ano na predokolku to podle me taky nema cenu;) Citovat
Chepp Odesláno 2. prosinec 2010 Odesláno 2. prosinec 2010 a co z toho udelat 4x4 .... uz sem to videl... kdesi kdysi ze to jde... tka jenom jak... ? Citovat
Guest NiKi406 Odesláno 2. prosinec 2010 Odesláno 2. prosinec 2010 a co z toho udelat 4x4 .... uz sem to videl... kdesi kdysi ze to jde... tka jenom jak... ? velkaa investicia uz asi nie? Citovat
JardaMoj Odesláno 3. prosinec 2010 Odesláno 3. prosinec 2010 a co z toho udelat 4x4 .... uz sem to videl... kdesi kdysi ze to jde... tka jenom jak... ? velkaa investicia uz asi nie? za tu cenu bych si asi radsi poridil jiny auto. Citovat
rootsky Odesláno 9. prosinec 2010 Odesláno 9. prosinec 2010 Před časem jsem vyčíslil cenu za materiál v té zástavbě co je na tvé fotce (http://www.peugeot-club.com/forum/files.php?pid=1075263&aid=53614) na cca 40 tis kč, a to s těsněním na mírné snížení komprese a nízkým plnícím tlakem (bez intercooleru) = aby byl využitelný seriový motor, pokud možno se seriovým programem řj (což je nepravděpodobné a je potřeba přičíst nějaký ten 10ti tisíc za ladění - u této řj je nutná přestavba). Vyšla mi tedy tato suma s předpokládaným minimálním výsledným přínosem výkonu a točivého momentu po tom co to dorovná ztrátu kompressoru - jediným přínosem je v podstatě styling a to za předpokladu že to bude bez problémů fungovat - což nejspíš můžeme rovnou vyloučit. Možná by ve výsledku bylo účinější tát místo klimy volnoběžnou duralovou kladku... Citovat
JardaMoj Odesláno 11. prosinec 2010 Odesláno 11. prosinec 2010 Před časem jsem vyčíslil cenu za materiál v té zástavbě co je na tvé fotce (http://www.peugeot-club.com/forum/files.php?pid=1075263&aid=53614) na cca 40 tis kč, a to s těsněním na mírné snížení komprese a nízkým plnícím tlakem (bez intercooleru) = aby byl využitelný seriový motor, pokud možno se seriovým programem řj (což je nepravděpodobné a je potřeba přičíst nějaký ten 10ti tisíc za ladění - u této řj je nutná přestavba). Vyšla mi tedy tato suma s předpokládaným minimálním výsledným přínosem výkonu a točivého momentu po tom co to dorovná ztrátu kompressoru - jediným přínosem je v podstatě styling a to za předpokladu že to bude bez problémů fungovat - což nejspíš můžeme rovnou vyloučit. Možná by ve výsledku bylo účinější tát místo klimy volnoběžnou duralovou kladku... toho chlapka sem si nasel a je to nakej Fin. napsal sem mu a pise ze stim ma porad problemy, ze to porad dochytava a jestli sem dobre pochopil tak ze uz jednu V6ku oddelal a maka ted na druhy. prej uz ma skoro hotovo a ceka ho jen DYNO. dokonce sem na youtubu nasel video jenom takovy zrychleni, zkusim ho najit. Citovat
rootsky Odesláno 14. prosinec 2010 Odesláno 14. prosinec 2010 Ahoj...Zeptal by ses ho jaký použil kompresor? Citovat
JardaMoj Odesláno 14. prosinec 2010 Odesláno 14. prosinec 2010 Ahoj...Zeptal by ses ho jaký použil kompresor? dokazal bys to postavit? jestli jo, sel bych do toho s tebou. myslim ze mi psal vortech v-1 Citovat
rootsky Odesláno 14. prosinec 2010 Odesláno 14. prosinec 2010 Postavit se dá všechno, ale u tohoto motoru je to hodně peněz za málo muziky. Spíš se snažím aby se mu lépe běželo a dýchalo v seriovém stavu - to je asi max co s tím má cenu dělat...Zajímá mne však co se okolo našich aut děje i když to sám mám za slepou cestu. Citovat
Fusion Odesláno 14. prosinec 2010 Odesláno 14. prosinec 2010 kolko by stala taka prerabka? Ja mam teraz 245PS, no a mam vymenene komplet zvody od motora , stredovu trubku az po dve koncovky vyfuku... zvody boli objednavane z ameriky... lepsia cena. Potom tam mam prerobene sanie, vacsie cerpadlo... a priamy vyduch vyfukovych plynov bez brzdy vyfukovych filtrov A máš to odbržděný? Protože toto 50ps nepřidá. Např. \"větší čerpadlo\", čímž asi myslíš čerpající vyšší objem nepřidá ani půl poníka. Oproti originálu se akorát vyloučí nedostatek paliva, popř. kdybys měl větší vstřiky tak bude líp stíhat. Citovat
BrankoKK Odesláno 14. prosinec 2010 Odesláno 14. prosinec 2010 a co z toho udelat 4x4 .... uz sem to videl... kdesi kdysi ze to jde... tka jenom jak... ? velkaa investicia uz asi nie? ak mas dost penazi, tak prosim... ja by som do toho urcite nesiel - okrem toho, ze tych 200 ps, co ma v6 v serii mi bohato staci, s tym turbo kitom pride par kil navyse a zatazis napravu este viac, ako je... no a tych 340 koni, o ktorych tak snivas, bude ti to papat gumy ako male dieta keksy takze ked turbokit, tak rozhodne aj pohon zadnej napravy na vyvazenie hmotnosti a tiez by si mohol napr. baterku premiestnit do zadneho kufra:myslim Citovat
rootsky Odesláno 5. prosinec 2012 Odesláno 5. prosinec 2012 Tak si taky zahraju na archeologa. Pro zajímavost: http://bripet.com/pugsite/default.htm P.S.: Koukám jak jsem tehdy, když jsem truchlil za první motor, brojil za origo stav (7mý přízpěvek) [upravil dne 5/12/12 08:49 od rootsky] Citovat
John Odesláno 6. prosinec 2012 Odesláno 6. prosinec 2012 rootsky : hodně zajímavý škoda,že tam nejsou nějaký videa. Osobně mě taky zajíma cokoliv ohledně poškádlení poníku pod kapotou. Citovat
rootsky Odesláno 6. prosinec 2012 Odesláno 6. prosinec 2012 Njn, jen kované ojnice a písty cca 50 kKč. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.