PAJA106 Odesláno 14. prosinec 2010 Odesláno 14. prosinec 2010 Tak na jednu stranu do dopadlo ještě dobře. Citovat
Rick-MX Odesláno 15. prosinec 2010 Odesláno 15. prosinec 2010 Tak to je škoda ... ale tak místo sání budou Crystaly Citovat
kujon106 Odesláno 15. prosinec 2010 Odesláno 15. prosinec 2010 To sání sem včera hledal na ebayi a nic sem žel bohu nenašel. Ale crystaly tam jsou Nicméně objevila se tu v tématu nějaká cenově zajímavá česká alternativa, tak by to chtělo aby to někdo koupil a zhodnotil, jestli to jsou fakt ony Citovat
H.o.n.z.a Odesláno 15. prosinec 2010 Odesláno 15. prosinec 2010 Tak to je fajn že došli alspoň peníze. Snad se zase někde najde na ebayi to sání ale ještě si tam založit učet Citovat
jadek Odesláno 15. prosinec 2010 Autor Odesláno 15. prosinec 2010 Já mám link na to sání, kdo chce, tak můžu poslat .. kdyžtak SZ Citovat
winco Odesláno 15. prosinec 2010 Odesláno 15. prosinec 2010 ja vam mohu predať len ten filter z toho sania keby niekto chcel Citovat
H.o.n.z.a Odesláno 15. prosinec 2010 Odesláno 15. prosinec 2010 A nějky napda by nebyl jak to provest kvalitně podomácku Citovat
Rick-MX Odesláno 15. prosinec 2010 Odesláno 15. prosinec 2010 Já ty crystaly z ČR za těch 1400 asi budu objednávat, tak uvidime jaky budou no...za ty prachy nekupto Citovat
jadek Odesláno 15. prosinec 2010 Autor Odesláno 15. prosinec 2010 No mozna bych sel do tech crystalu taky ;-) a nebo si priplatim k těm 9ti stovkám a koupim si sání sám no ;-) Citovat
Jeny Odesláno 15. prosinec 2010 Odesláno 15. prosinec 2010 jadek: já bych se se saním taky přidal:D Citovat
winco Odesláno 16. prosinec 2010 Odesláno 16. prosinec 2010 takže nik neche filter z toho naporoveho kitu?? Citovat
jadek Odesláno 19. prosinec 2010 Autor Odesláno 19. prosinec 2010 Biff: kdy nam posles ty penize ? Citovat
BiFF Odesláno 20. prosinec 2010 Odesláno 20. prosinec 2010 Jadek: Asi dneska to budu posilat , zalezi jak to stihnu z prace ! Citovat
vojta.kr Odesláno 20. prosinec 2010 Odesláno 20. prosinec 2010 BiFF: chci se zeptat jestli mi to zašleš poštou jako sem to posílal já tobě... ? Citovat
rex Odesláno 20. prosinec 2010 Odesláno 20. prosinec 2010 Určitě klasika převodem...NFW nebude mít vánoce - jen ty ventilky nový:( [upravil dne 20.12.2010 19:49 rex] Citovat
BiFF Odesláno 29. prosinec 2010 Odesláno 29. prosinec 2010 Dneska nebo zitra by to melo dorazit k vam !! Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.