Jump to content
  • Aktuální cíle darů

krádež SPZ

JohnyLBC

Recommended Posts

Dneska jsem se vracel z hub, auto stálo hoďku a půl v lese u silnice, kde stála přede mnou ještě červená 306, a chlápkovi se asi zalíbily moje držáky na SPZ z Peugeot-clubu tak si je vzal i s SPZ. Na policajtech dlouhý čekání, budu platit 400,- za nový značky i přes to že mi je ukradli a ještě poplatek za změnu na úřadě... a auto je chvíli nepojízdný než dostanu značky ... fakt radost

a proč to píšu, aby se Vám nestalo to co mě, doporučuju značky přinýtovat napevno, lidem bych fakt sekal ruce... :/ :/ :/ hub zas tolik nemám a za to pětikilo co vypotim jako student mě to dneska fakt nestálo :bacha:bacha:bacha:bacha:bacha

no vepředu to celý odšrouboval, zadek mi rozlomil :/ tady v ČR se bohužel jezdit bez SPZ nemůže, policista mě upozornil že on osobně za to pokuty nedává, ale zná případ kdy za to chlap dostal 8tis pokutu a může být rád že nepřišel o papíry, protože i to je u nás možné... prý můžete si o tom myslet co chcete, já si o tom taky myslím svoje, ale je to ve vyhlášce :/

To iste (teda strata SPZ) sa mi stala v CZ asi pred dvoma tyzdnami.

Dokonca ma zastavili aj CZ policajti.

Nastastie ma pustili domov bez pokuty a ako sa pisalo vyssie, u nasich policajtov som dostal papier a s nim zasa na urad a za 33 E som dostal nove znacky.

A po novom, to kto by nevedel, da sa vystavit aj duplikat znacky, takze netreba vybavovat nic nove iba pockat na zhotovenie, ale stoji to 132 E.

Samozrejme to sa tyka SK, ako presne to mate v CZ netusim, kazdopadne takato vec rozhodne nepotesi.

Prajem pevne nervy a skore vybavenie.

A vinnikovi nech napriklad vypadne zub ;)

jo to bohužel ty značky se kradou nejčastěji pro tankování nebo jinou trestnou činnost, a to mi policajt řikal že kdyby to měl na stejným autě stejný barvy, horkotěžko bych dokazoval že sem to nebyl já... proto sem to hlásil hned :/