PEUGEOTIK307 Odesláno 25. srpen 2010 Odesláno 25. srpen 2010 Čaute, chcem Vás požiadať o hlasy pre moju dcéru v súťaži Dievča leta 2010. Treba jej dať 1 ako v škole. Tu je link: http://www.cas.sk/rubrika/2059/dievca-leta-2010?action=profil&id=1321 Dá sa hlasovať 1 x za hodinu. Takže sa trošku posnažte. Ďakujem pekne. [upravil dne 25.8.2010 PEUGEOTIK307] Piš prosím bez Caps Locku. Díky. Miras [upravil dne 26/8/10 MirasCC] Citovat
Big Tommy Odesláno 25. srpen 2010 Odesláno 25. srpen 2010 za 1.,moc pěkná ať mi zejtra zavolá:super Citovat
PEUGEOTIK307 Odesláno 25. srpen 2010 Autor Odesláno 25. srpen 2010 Dá sa hlasovať 1 x za hodinu. Takže sa trošku posnažte. Citovat
wooody Odesláno 25. srpen 2010 Odesláno 25. srpen 2010 pěkná to slečna, má to za 1 jako v žákovský Citovat
Zazimir Odesláno 26. srpen 2010 Odesláno 26. srpen 2010 Já hlásím také 1, za hodinu na viděnou .... Citovat
Andreww Odesláno 26. srpen 2010 Odesláno 26. srpen 2010 Je to tam a budou další. Myslím, že po tomhle bude chtít hodně lidí z klubu k tobě do rodiny:aut Citovat
dzana.m Odesláno 26. srpen 2010 Odesláno 26. srpen 2010 máš ho tam jinak pekná holčina:potlesk:potlesk:potlesk Citovat
BV406 Odesláno 26. srpen 2010 Odesláno 26. srpen 2010 skoda, ze nejde dat jednicka s hvezdickou ..... .. pozdravuj Citovat
Qcko Odesláno 26. srpen 2010 Odesláno 26. srpen 2010 Chlopi, ma 15 rokov:bacha ... kazdopadne ma hlas:papa A ak ste z Novej Dubnice, stavte sa v Dubnici na Kofcu:D Citovat
kujon106 Odesláno 26. srpen 2010 Odesláno 26. srpen 2010 Ode mě má také hlas. Jo a za pár let se stavím :D Citovat
PEUGEOTIK307 Odesláno 26. srpen 2010 Autor Odesláno 26. srpen 2010 Čaute chalpi. Ďakujem za hlasy (jednotky) pre moju dcéru. Ste COOL. Citovat
PEUGEOTIK307 Odesláno 26. srpen 2010 Autor Odesláno 26. srpen 2010 Původně zaslal: Qcko Chlopi, ma 15 rokov:bacha ... kazdopadne ma hlas:papa A ak ste z Novej Dubnice, stavte sa v Dubnici na Kofcu:D Odkiaľ si? Citovat
vendelinek Odesláno 26. srpen 2010 Odesláno 26. srpen 2010 Tak ode mne taky za 1* [upravil dne 26.8.2010 vendi.stejskal] Citovat
Michael coupé Odesláno 26. srpen 2010 Odesláno 26. srpen 2010 taky za 1 a cislo na me ti posílam v SZ :-) Citovat
PEUGEOTIK307 Odesláno 26. srpen 2010 Autor Odesláno 26. srpen 2010 Původně zaslal: Michael coupé taky za 1 a cislo na me ti posílam v SZ :-) SZ som nedostal. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.