comm Odesláno 10. srpen 2010 Odesláno 10. srpen 2010 Zdravim vsetkych. al by som na vas taku otazocku neviete nahodou niekto z vas aky serizovaci tlak maju mat trisky lucas pre cerpadlo epic.Nejak sa k tomu neviem dostat a na triske to napisane nie je na moje prekvapenie a potreboval by som ich skontrolovat. za kazdu radu vam dakujem. [upravil dne 11/8/10 Ferry] Citovat
Ferry Odesláno 10. srpen 2010 Odesláno 10. srpen 2010 trisky ? co to je ? kdyz uz, tak trysky, ale asi jsi mel na mysli vstriky, ne? Citovat
robo 406 Odesláno 10. srpen 2010 Odesláno 10. srpen 2010 ja som mal okolo 180 tlak, aký máš ty??????:roll:roll Citovat
Benžík Odesláno 11. srpen 2010 Odesláno 11. srpen 2010 V eshopu autobenex se podivej do vlastnosti, nejaky tlaky tam maji uvedeny. Edit: koukam do jejich katalogu a nemuzu to tam najit. Sorry, asi to bylo nekde jinde, snad to najdu. [upravil dne 11/8/10 Benžík] Citovat
Kdo Odesláno 11. srpen 2010 Odesláno 11. srpen 2010 Klasický mechanický Bosch má 165 a Epic má 185 na vstřicích. Citovat
comm Odesláno 11. srpen 2010 Autor Odesláno 11. srpen 2010 Ano ferry mas pravdu obcas ta moja gram. kolabuje :mad: dakujem vsetkym idem testovat vstriky. pa Citovat
comm Odesláno 12. srpen 2010 Autor Odesláno 12. srpen 2010 Pani nechcem podcenovat vase znalosti ale dnes som nasiel psa tech.prirucku kde sa pise ze vstrik lucas by mal mat 150bar +- 5bar tak teraz neviem co vy na to Citovat
zolco Odesláno 13. srpen 2010 Odesláno 13. srpen 2010 Tak prosím pánové!Origos frncúzka servisná kniha píše niečo iné! 163 Bar+/- 3,5 bar viď foto: Citovat
comm Odesláno 13. srpen 2010 Autor Odesláno 13. srpen 2010 Tak ja som nasiel toto aj mi sedi typ vstreku co mam ja lcr6734302h Citovat
švícko87 Odesláno 14. srpen 2010 Odesláno 14. srpen 2010 Já našel v chytré knížce toto : typ motoru : XUD9BTF 170-180 bar XUD11ATE/W 145-155 bar XUD11A/L 125-135 bar XUD9TF/L 175 bar Citovat
comm Odesláno 14. srpen 2010 Autor Odesláno 14. srpen 2010 švícko87 to by sedelo s mojou literaturou co mam Citovat
zolco Odesláno 14. srpen 2010 Odesláno 14. srpen 2010 Tak potom neviem,tieto data sa odkial beru! Je to na tebe!Moje data su zo origos francuzkej servisnej knizky! Moje trysky su nastavene podla knizky a tlaky tam boli skoro také isté ked sme ich vyberali.Rozhodni sa! Citovat
comm Odesláno 15. srpen 2010 Autor Odesláno 15. srpen 2010 zolco sak uvidime co budu davat vstreky ale som aj nasiel predajnu a tam maju na XUD11/BTE vsetko mozne a vstreky su 150bar. inak ked tak pozeram na ten tvoj ser.manual mas tam oznacenie XUD11 a to je hladky diesel 2188ccm ta ma take tlaky. no sak uvidime. Citovat
Burisek Odesláno 19. srpen 2010 Odesláno 19. srpen 2010 XUD11 a to je hladky diesel 2188ccm ta ma take tlaky. no sak uvidime. kdepak hladký diesel - ale TURBO diesel :bacha Citovat
Benžík Odesláno 19. srpen 2010 Odesláno 19. srpen 2010 2138 (ne 2188) - hladky - se do 406 asi nedaval, ne? Jen 605 a XM. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.