Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Používáte Head-Up displej ?  

  1. 1. Používáte Head-Up displej ?


  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Odesláno
Co to je? Je to něco taky do jiného vozu? NEbo jenom 5008?:myslim

:Ddo takoveho vozu kam si mobil s touto aplikaci doneses.

jinak jak se jmenuje a pro jakou platformu ten programek je? nemuzu to nikde najit? iphone? Zkousim neco takoveho najit pro symbian ale nic:(

  • O 2 měsíce později...
Odesláno

zdar, po čase na fóru, tak odpovím na dotaz. Ano je to aplikace do mobilu. Já mám Samsung galaxy s androidem a aplikace je speedview. Na palubce to litá, ale existují podložky na mobil a ty lepí jak čert :)

Odesláno

Jo, jo, času moc na pokec není :)

Dnes jsem dovršil 10 000 km a zatím vše OK. Před par dny jsem auto poprvé ťuknul - při odjezdu ze semaforu auta přede mnou nahle zabrzdily, i já brzdil :), ale na ledu to trochu sklouzlo a trochu jsem to opřel o toho přede mnou. Nicméně prasknul levý blatnik, nárazník, světlu ulítly takový packy na přidržení s kapotou, praskla mřižka pod světlem, kde nemám ostřikování, pak trochu popraskala maska ... na funkci to sice vliv nemělo, auto jelo v pohodě. Dal jsem to opravit a po tydnu mi ukazali fakturu na vice jak 90 000,- ... docela rána, co? Mam asi 3 stránky rozpisu co tam davali nové a to člověk žasne ... :)

Odesláno

chudáci pojišťovny ... :)

v servisu mi říkali, že tam dneska francouzi všechno spoji, snýtují a nýty nějak rozpečou (či co) a pak když něco odděláš a chceš to vyměnit a to sebou vezme i další a další věc ...

dneska ti auto udělaj za par korun, kdeco je dnes z plastu (alespoň to nerezaví, to by nas paní Zazvorková pochválila, jako Zdeňka Svěráka v Koljovi, že si koupil dobré auto :), takže pořízení je bezbolestné (když ptáčka lapají ...), ale pak ten provoz si o něco řekne ...

Odesláno

zatiaľ to používam pri každej jazde a myslím si, že je to dobrá a prospešná vecička. Mám väčší prehľado o aktuálnej rýchlosti ale i o nadstavenej rýchlosti na tempomate.

  • O 2 týdny později...
Odesláno

Jelikož žeru všechny moderní vymoženosti,tak bez vysunutí ani ránu:) Fedna z věcí,kvůli který jsem bral nejvyšší výbavu.A je fakt,že na budíky přestane člověk skoro koukat.

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...