twoolf Odesláno 9. srpen 2010 Odesláno 9. srpen 2010 unblock diesel filter - znamená požadavek jednotky na nucenou regeneraci FAP filtru - je minimálně přicpaný. Měl jsem podobné příznaky a tahle hláška skákala čím dál častěji. spotřeba lezla i na štrekách na 7l. Teď je FAP OFF a spotřeba 6.1 l při ježdění po okreskách. PP ukazuje průměrnou rychlost 74km/h takže se necourám. Jakmile dojdou aditiva, začne se to cpát, častěji regeneruje a spotřeba jde nahoru. Citovat
petr077 Odesláno 11. srpen 2010 Odesláno 11. srpen 2010 Na kolik Vás přišlo odstranění FAP? Hledal jsem na netu a ceny se různí a to celkem podstatně. Jsem ze Zlínského kraje a je tu firma co to dělá bez mála za 15tis jak úpravu v řídící jednotce tak mechanické odstranění. Pak jsem našel firmu od Brna, která za tu samou práci chce 5tis? A to mi ještě ve Zlíně řekli že jestli mám řídící jednotku siemens tak to asi nepůjde? Asi!! Tak nevím, ASI něčemu nerozumím...?? Jaké máte zkušenosti? Mám 307ku SW 2.0 HDI 79kw ...sice jen čtrnáct dní, ale spotřeba po okreskách 7/100 což jsem čekal, takže dobrý Citovat
lucascz Odesláno 22. srpen 2010 Odesláno 22. srpen 2010 Petr077: http://www.fapoff.cz/ to ti tady doporuci vetsina vcetne me. Prace byla cca 2,5 hodiny, vse na klid. Auto ted jede mnohem svizneji, spotreba je kralovska (4,8l). Auto nekouri, proste jen pozitiva. a cena 5 tis. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.