Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ocelové \"špony\" v olej vaně 406 3,0


rootsky

Recommended Posts

vim ze nekterym lidem je to jedno ale obcas kvuli typu motoru peskujou na technicky.

a tehle motoru je myslim dost. a jen pro predstavu ja jsem bral motor komplet se vsim co na nem drzí za 12t a pak holej, v podstate blok s hlavama neodzkousenej za 3t. vzdy to bylo o dohode.

a co se montáze týka tak nic extra složitýho to neni ja jsem ten rozemletej motor vyndal za 2,5 dne(jellikoz jsem to nikdy nedelal) pak ten novej jsme vyndali za dopoledne a nandaval jsem to tam den jen se obcas zaseknu na banalitach a jeste porad nejezdim:fnuk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: rootskyRozvody nevadí, já mám na motoru upravenou sadu z 152 kW (nedá se už běžně sehnat stará napínací kladka).

Jak se ti tohle povedlo? Ja skoncil na tom, ze vodni pumpa ze 152kw verze tam nejde a v dusledku toho tam nedostanu ani napinaci kladku. Takze tu jedinou mam porad puvodni. Pak jsem to prestal resit, kdyz jsem zjistil ze kompletni motory se prodavaji levneji nez sada rozvodu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: sowwwa

...Ja skoncil na tom, ze vodni pumpa ze 152kw verze tam nejde a v dusledku toho tam nedostanu ani napinaci kladku.

Vodní pumpou si nejsem jistý, ale kladku mám na nový model. Sám jsem to nedělal, ale kupoval jsem Febi sadu na starý model s tím že se dodává jen s novou kladkou...Je tu o tom téma: Tenhle odkaz: http://www.coupe406.com/documents/Tutoriels/Procedures/Modif_distrib_194.pdf

Y2K: :papa

K tématu: Podle serviceboxu je blok jiný...Písty, olnice (všechno okolo),klika (všechno okolu) a setrvačník (i ložisko) jsou stejné (ten setrvačník se na foru jinde řešil, ale v service boxu v restylu je jednohmot.:myslim)...Dokud záměnu někdo nevyzkouší, je koupě tohoto bloku pro mojí potřebu dost riskantní:fnuk

[upravil dne 17/7/10 rootsky]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...