306-Kubik-S16 Odesláno 25. červen 2010 Odesláno 25. červen 2010 Ahoj nevim kam to napsat nebo spis kde se zeptat,kluci muzu mit na aute vzadu 17ky kola a vepredu 14ky potrebuju s autem prejec dohromady asi 100km a predni 17ky mam uplne sjete ale asi to takhle mit nemuzu co? Citovat
Chepp Odesláno 25. červen 2010 Odesláno 25. červen 2010 to opravdu ne... kdyby tam bylo cislo rozdil tak to neni tak hrozny ale tri palce je moooc. Citovat
P607Olda Odesláno 25. červen 2010 Odesláno 25. červen 2010 Ty úplně sjeté dej dozadu a jeď opatrně a snad tě nechytnou. Proč si hned nekoupíš nové pneu? Jinými slovy - jak to budeš řešit dál - koupíš pak nové pneu, nebo to auto zahodíš... Citovat
306-Kubik-S16 Odesláno 25. červen 2010 Autor Odesláno 25. červen 2010 tak jasny ze koupim nove gumy na predek ale jeste nebyla vejplata :-) tak hold tedkon 17ky odlozim nez budou chechtaky a budu jezdit na 14kach jezis to budejizda:D:D ale diky vsem :-) Citovat
P607Olda Odesláno 25. červen 2010 Odesláno 25. červen 2010 No jo, je tam rozdíl v ceně: 205/45R17 stojí asi 2100, zatímco 175/65R14 stojí asi 800 (oboje Barum). No, jak chceš, já už jsem moc starý, tak bych tam dal ty 14-ky. PS: hele, našel jsem 205/50R17 jen za 1452, http://www.pneu-servis.cz/index.php?PneuID=8537§ion=111&Pneu=Barum Bravuris 2 205/50/17 Citovat
MilanF1 Odesláno 25. červen 2010 Odesláno 25. červen 2010 Tak při nejhorším to odvez na podvalníku Citovat
ozzy56 Odesláno 25. červen 2010 Odesláno 25. červen 2010 šlápni S16ce na krk, pak si nikdo nevšimne jaké máš kola;) Citovat
P607Olda Odesláno 25. červen 2010 Odesláno 25. červen 2010 Jo, a při kontrole řekni, že před jízdou byly OK, ale během jízdy se sjely... Citovat
Chepp Odesláno 25. červen 2010 Odesláno 25. červen 2010 jj.. ukecej to ze jedez z ozdravnho vykendu z madarska... a ze cesta je dlouha... jsou tam lazne dobre.. to by mozna klaplo Citovat
P607Olda Odesláno 26. červen 2010 Odesláno 26. červen 2010 Jo,jo, jedeš z pařby, ty už ses vyspal, ale kola sou sjetý furt... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.