Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

nefunkcni destovy senzor


Recommended Posts

  • O 4 měsíce později...
Odesláno

Trochu se prizivim v tomhle vlakne...Kamarad ma 406 old 1997, ma destovej senzor, ale od ty doby, co ma vymeneny predni okno, tak mu senzor nefuguje. Rika, ze to ted funguje jako obycejny cyklovac. Sklo se senzorem to je.

Co s tim muze byt? A co s tim udelat, aby to fungovalo? Nejlip, kdyz mi jste mi poradili, kde najit schema zapojeni, urcite uz to sem nekdo daval, ale nemuzu to najit.

Guest Chozeluizskuner
Odesláno

Ludweek: nejjednoduší bude když vemeš multimetr jestli ti do pinu 3,5 jde proud...12V já když sem ho dodělával tak mi tam šel proud ale nesvítil a po aktivaci na Dia mi začal i svítit..no a když budud pokračovat tak už budu mluvit k

Benžík: senzor mi nefungoval..šlo to jako cyklovač.. pak sem zjistil že sem vyhodil ty gelové kravinky tak sem byl v K+M a tam mi dali pro toyotu a z toho sem si to nařezal...a vše jde OK

Guest servisman
Odesláno
To je old model, tam by gel neměl být.

Ale díky.

sorry ale toto je old model a co je to poz 9 podložky :)

post-10650-1410961362839_thumb.jpg

Odesláno

Pokud se vratit ke svemu problemu, tak treba to objasni i tenhle. Ja mel sklo na stary model. Tam je senzor pridelany mechanicky. Na skle je ramecek, ke kteremu se senzor pricvakne. Po vymene skla, spravnem prilepeni senzoru a aktivaci v BSI vse funguje tak jak ma.

2 Benzik. Mozna ze ma senzor jenom deaktivovanej.

Odesláno

sakra..to jsem si moh myslet :) takze je bud pripojeny a funkcni nebo odpojeny a nefunkcni...

Odesláno

Pise sa tu ze senzorma po aktivacii svietit ( biele,oranzove,zelene svetlo...)Lenze mne nic nesvieti( pozeral som v tme) V manuali je aj pisane ze sa ma zobrazit hlaska \" automaticke stierace aktivovane\". Nic sa mi nezobrazuje. Stierace urobia jeden cyklus a potom uz len podla intenzity dazda stieraju. Senzor az na par pripadov funguje spolahlivo. Tak ako to teda je:myslim?

[upravil dne 23/11/10 13:36 Mino85]

Odesláno

ano, po aktivaci, kdyz vystoupis z auta a kouknes nahoru na predni sklo doprostred, tak uvidis takove zlutooranzove svetlo :)

jinak hlaska na pp mi pri aktivaci nevyskakuje, mozna jen u mux, a po aktivaci projede jeden cyklus a pak az kdyz zaprsi :)

  • O 9 měsíců později...
Odesláno

Zdravim sice je to stara tema ale novsiu som nenasiel a mne sa stalo to iste. Senzor fungoval , vsetko ako ma . Az dnesneho dazdiveho dna som zapol dazdovy senzor a funguje klasicky ako cyklovac. Na intenzitu dazda vobec nereaguje diodi svietia dokonca by som povedal ze blikaju ,nemyslim ze to tak ma byt preto vas prosim o radu vdaka , chcem iba pripomenut ze to fungovalo vdaka

Guest Chozeluizskuner
Odesláno

Pokad svítí tak je zrada u senzoru a ne v povolení na bsi.Podle míto ti nedosedá gel mezi sklem a senzorem.Mě to dělalo toto když sem tam ten gel neměl

Odesláno

u 2.1TD jeste BSI neni, vsechna \"inteligence\" je misto toho primo v senzoru a pod palubkou jsou jen dve relatka (cerna, umistena vedle sebe)

priciny nefunkcniho senzoru

a) jiz zmineny spatny opticky kontakt mez sklem-gelem-senzorem

b) spatny senzor, mohl odejit detektor, pripadne neco jineho, senzoru mam doma asi 5ks, muzu nejakej odzkousenej pripadne poslat

Odesláno

Tak ti moc dakujem za radu , hned ako sa manzelka vrati s dufam celym autom :D skusim pozriet tu priliehavost na sklo popripade tie gelove vankuse v akom su stave a popripade ze by to bolo ozaj pase kolko by si chcel za ten senzor ja som az z bratislavi. Vdaka

Odesláno

Sedim v aute skusam vselico ale chova sa to chaoticky ako zblaznene stierace , svetielko teda dioda svieti iba jedna ta druha je mrtva a gélove podusky vyzeraju byt ok neviem teda co si mam otom mysliet

Guest Chozeluizskuner
Odesláno

Nekoukl jsem se co máš za model takže bsi opravdu nemas.U modelu s bsi svítí jen jedna dioda.To ti nevím pomoct.nejspíš ta výměna

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...