kukikuk Odesláno 18. červen 2010 Odesláno 18. červen 2010 Ahojec, chtel bych se zeptat zda nevite jestli je stejny chladic klimy P406 HDI s 2.0 Benzinem? Mam chladic z benzinu a potrebujem to dat na HDI. Dekuji za rady. Citovat
MilanF1 Odesláno 18. červen 2010 Odesláno 18. červen 2010 Já to nevím, ale koukám k autokelly na díly a chladič klimy by měl být stejný u těchto motorů: 2.0 16V (1997ccm/100kW/136HP) [08/00-05/04], 2.0 16V (1997ccm/99kW/135HP) [01/99-08/00], 2.0 HDi 110 (1997ccm/79kW/107HP) [08/01-05/04], 2.0 HDI 110 (1997ccm/80kW/109HP) [06/98-08/01, 2.0 HDI 90 (1997ccm/66kW/90HP) [02/99-05/04], 2.2 HDi (2179ccm/98kW/133HP) [03/00-05/04]. Platí to pro tento produkt (nejlevnější) http://www.autokelly.cz/#PATH=3761801;1088;151323;204450;597555;597561|CT=5|PCT=4|CUR=0|PGS=20|PT=0|PDID=28318|PDPID=28318|PVT=1|SHT=0|SD=0|ST=0| Snad jsem pomohl, možná někdo zasvěcenější poví více. Citovat
koblih69 Odesláno 18. červen 2010 Odesláno 18. červen 2010 vyfoť to a řeknu ti hned, ale s největší pravděpodobností to bude pasovat. Citovat
maximum Odesláno 18. červen 2010 Odesláno 18. červen 2010 ano, bude pasovat... ja som kupil pouzivany z 2.0 benzina a dal som do svojho HDi, ale nakoniec som ho vratil, lebo bol deravy, ale sedel tam presne Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.