mychaylow Odesláno 17. červen 2010 Odesláno 17. červen 2010 auto mi někdy špatně startuje a skoro pořád mi po startu ihned chcípne a startuju tak dvakrát třikrát,než se odlepim od baráku.Když je auto zahřátý a jedu třeba po městě,kde před semaforem vykvaltuju a dojíždim k němu,tak mě zase chcípne.nedrží volnoběh ani zahřátý,ani teplý.Jel jsem na diagnostiku a na motoru neukázala žádnou závadu.Automechanik mě vyčistil tu klapku pod sáním,jak se přidává plyn a pořád to samé.Dneska jsem si takhle pěkně vykvaltoval během jízdy mimo vesnici a v zatáčce jsem si málem rozbil hubu,protože mě to chcíplo a já to poznal na poslední chvíli......už jsem zoufalej....dodávam,že auto je na plyn,kterej ta byl montovanej legálně před pár měsícema,ale tohle se mi stává,ikdyž jedu jenom na benzín:grr:grr Citovat
comm Odesláno 18. červen 2010 Odesláno 18. červen 2010 skontrolovat cerpadlo a trisky. potom by som sa mrkol ci dava rj impuls do trisky. zabudol som na velmi podstatnu vec palivovy filter. Citovat
Georginho_cz406 Odesláno 18. červen 2010 Odesláno 18. červen 2010 Momentálně mám stejné projevy, jen mi to občas nechcípne. Navíc mám v autě LPG, ale to s tím nemá nic společného, jenže to opravářovi nevysvětlíš. Prý to může být vadná komprese či ventily. Citovat
Charlie 1 Odesláno 3. červenec 2010 Odesláno 3. červenec 2010 taky se mi teď vyskytl problém při raním startu motor nastartuju,ale otáčky spadnou hned dolů a motor chcípne,napodruhý už nastartuju bez problému,když je to teplý nastartuju napoprvý.na co bych se měl zaměřit? díky za jízdy nechcípe... [upravil dne 3/7/10 Charlie 1] Citovat
galejda Odesláno 3. červenec 2010 Odesláno 3. červenec 2010 mě to zase za studena špatně startuje parkrát to střelí do airboxu a musí se dýl točit s klíčkem za tepla je to ok akorát to prostě nechce tahnout od spoda.Po zejtří jedu kupovat novou zapalovací rampu myslim že to bude nejspíš tim tak dám vědět jak sem dopad. Citovat
DAW11 Odesláno 4. červenec 2010 Odesláno 4. červenec 2010 Zdar mně to taky sem tam chcipne když zrovna nechci ale vinu davam LPG protože před montaži jsem nic takoveho nezaznamenal i když auto mam jen kratce, vesměs to chcipne když vyšlapnu spojku a dobržduju do zatačky na nejake parkoviště nabo plac před garaži, budu měnit svičky a skusim přehodit i zapalovaci rampu, ale dle meho uvaženi je to na reklamaci LPG je to totiž 4- bod a impulzy do plynovych vstřikovaču to bere z benzinových vstřiku. Citovat
Charlie 1 Odesláno 5. červenec 2010 Odesláno 5. červenec 2010 Původně zaslal: DAW11 Zdar mně to taky sem tam chcipne když zrovna nechci ale vinu davam LPG protože před montaži jsem nic takoveho nezaznamenal i když auto mam jen kratce, vesměs to chcipne když vyšlapnu spojku a dobržduju do zatačky na nejake parkoviště nabo plac před garaži, budu měnit svičky a skusim přehodit i zapalovaci rampu, ale dle meho uvaženi je to na reklamaci LPG je to totiž 4- bod a impulzy do plynovych vstřikovaču to bere z benzinových vstřiku. rampu bych neměnil a svíčky na to nebudou mít taky vliv je to špatně seštelováný plyn,při náhlé změně otáček dávají plyn podle benzínových vstřiků o trochu později,mě to taky dělalo to samý jako tobě,málem jsem si rozbil hubu,tak napojili auto na diagnostiku a jeli jsme to projet na noteboku sledoval změny když jsem vyšlápnul spojku a vstřikovače při změně dávaly málo plynu tak přidal a ted chodí bez problému,no půl roku by jsi měl mít záruku na práci tak se s nima domluv a pokud za něco stojí tak ty to BEZPLATNĚ seštelují,nicbych jim nedával je to jejich problém a musí si ho odstranit ,aby to LPG nedělalo... [upravil dne 5/7/10 Charlie 1] Citovat
straki007 Odesláno 5. červenec 2010 Odesláno 5. červenec 2010 Demontaz krokovy moturek. Vyndani(vysroubovani)dosedaci jehly. Namazani. Nastaveni. Jezdime urcite chvili dal. Pak vymena.... Citovat
Guest servisman Odesláno 5. červenec 2010 Odesláno 5. červenec 2010 nehledě po vyčištění bych doporučil odpojit řj motoru aby se pak načetla new data Citovat
Charlie 1 Odesláno 6. červenec 2010 Odesláno 6. červenec 2010 neví někdo zda tu je vlákno s popisem jak vyčistit krokový motorek,zkusím ho vyčistit...zas ráno chcípe... Citovat
106sťák Odesláno 27. únor 2011 Odesláno 27. únor 2011 Já bych se chtěl zeptat,ale neim esli to je normální,ted v zimě...příjdu k autu 2x nažhavím a chytne to ale pak jakoby motor dělá brup brup brup jako by šel na 3 válce a pak se zase sklidní,nafty tam mám dost,palivák je měněnej,dokonce sem mu i napumpoval,pak když to je ohřátý tak to nic nedělá..že by žhavící svíčky?zlobí to jen za studena-jedná se o 1.9 td 66kw Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.