Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zkušenosti se servisem IC West Plzeň


warlord1

Recommended Posts

Asi to že v IC Westu jsou mechanici hrozně šikovní...:) Vymění ti zbytečně půlku věcí když hledají závadu a ty to pak zaplatíš....:D Navíc ten příjemnej personál (bereme tam díly tak vím o čem mluvím) :) Navíc v Plzni a okolí je spousta soukromejch dílen co jsou zaměření na francouze a vyznejí se v tom mnohem víc a udělají ti to levnějš....:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Volal jsem tam, že potřebuju diagnostiku na 406. A pán X, kterej mi to měl dělat, že ať přijedu hned. Tak já jel z Touškova, kde jsem bydlel do Plzně. Odpolední špička, město natřískaný. Přijedu na Slovany a ptám se, kde najdu pana X.

\"Chacha, ten už tu není.\"

\"Ale já s ním před hodinou mluvil a měl jsme přijet hned.\"

\"A co potřebujete?\"

\"Udělat na 406 diagnostiku\"

\"Hm, to nevím, jděte na informace.\"

Stojím u přepážky, kde přede mnou nějaký zaměstnanec něco řeší s vedoucím, který je za přepážkou, a rozhlížím se.

Ceník:

Diagnostika : 1590,-Kč

hodina práce : 550,-Kč

Po čtvrt hodině:

\"Co si přejete?\"

\"Mám tu po telefonu domluvenou diagnostiku, ale pan X už odjel a tak se jdu domluvit s Vámi co a jak.\"

\"Tak moment\"

\"Samozřejmě\"

\"Přijeďte v pátek!\"

\"To si děláte legraci, já sem jedu 20km a Vy mi nemůžete udělat diagnostiku???\"

\"Ne, nejste v pořadníku.\"

\"A proč mi tedy Váš kolega říkal, ať přijedu hned?\"

\"To nevím, tady se musí všechny zakázky dělat přes mojí osobu. Asi myslel aby ses přijel objednat.\" (potřebuju já je, takže tykačka)

\"Hm, tak to pěkně děkuju.\"

\"Mám ti to napsat na ten pátek?\"

\"Ne, to je dobrý.\" :grr

A od tý doby mi můžou kluci z IC vlézt na hrb.

Teď zrovna kupujeme do firmy dodávku, ale nepoptali jsme je, ale Kalnýho z Klatov. Takovýhle kretény nebudu podporovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MotoMoto:

Myslím si že je stále mraky firem, slečínek na jehlách a kravaťáků co si pomalu ani sami nenatankujou a ty je budou živit i když tam my všichni přestaneme jezdit. Takže pana majitele to asi zas tolik trápit nebude.

Mimochodem mě také už v Sokolově v servisu neuvidí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Auto nestartovalo, bylo tam dva dny, nechal jsem tam přes čtyři tisíce, nic mi neopravili, nic mi neporadili, více jsem se dozvěděl na internetu a tady na fóru a když jsem se bavil s mechanikem o možném zdroji závady tak pomalu nevěděl oč se jedná. Opravdu jsem si najivně myslel že když auto svěřím do rukou značkového servisu tak mi pomůžou. Opak byl pravdou a pomohli mi jen od peněz

:grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...