Šalda Odesláno 28. únor 2011 Odesláno 28. únor 2011 Ne vcelku, ale hodně Taky jsem je chtěl obout, ale na léto, jen už jsou pryč Byl jsem nucen je prodat a jít jen do 16\":( Jsou to prostě jedny z nej origo kol:) Citovat
Schreek Odesláno 28. únor 2011 Autor Odesláno 28. únor 2011 Vím, žes je měl, čekal jsem až je obuješ, abych měl představu no a když z toho sešlo, tak sem to risknul. Konečně bude auto dělat parádu i v zimě Citovat
Qcko Odesláno 28. únor 2011 Odesláno 28. únor 2011 Ja byt tebou tak tieto dam na leto, strasne moc pasuju na 406 Citovat
Schreek Odesláno 28. únor 2011 Autor Odesláno 28. únor 2011 Qcko: Na léto mám ty Dotzy co jsou na první straně, podle mě vypadají ještě lépe a jsou bez podložek... čakom: Díky Citovat
Šalda Odesláno 28. únor 2011 Odesláno 28. únor 2011 Čakome, jen by to chtělo ještě trochu snížit, co?:aut Citovat
Guest Ludweek Odesláno 1. březen 2011 Odesláno 1. březen 2011 pekny, moc pekny...co podlozky? jaky si nasadil? Citovat
Schreek Odesláno 1. březen 2011 Autor Odesláno 1. březen 2011 Dik Podlozky jsou 15mm a prijde mi to tak akorat, nikde nic neskrta... Citovat
Lukáš406 Odesláno 2. březen 2011 Odesláno 2. březen 2011 Pěkný kolečka, aspoň že podložky posloužily. Citovat
Schreek Odesláno 2. březen 2011 Autor Odesláno 2. březen 2011 Lukáš406: Jj díky, záměr byl původně úplně jiný, ale nakonec skočili u těhle kol. Mimochodem podložky opravdu velice kvalitní Citovat
Lukáš406 Odesláno 3. březen 2011 Odesláno 3. březen 2011 Ale ani nevíš jak jsi mně vylekal, když jsi přijel, vzal jsi šupleru a říkal že to to není 4x108. Tak to ve mně pěkně hrklo. Citovat
Schreek Odesláno 13. květen 2011 Autor Odesláno 13. květen 2011 Takže po dlouhé době zas nějaká ta úpravička Dnes svépomocí vyměněny tyčky - budiž flexe dlouhý život A přidána menší blbůstka do interieru viz fotky a video Citovat
Schreek Odesláno 13. květen 2011 Autor Odesláno 13. květen 2011 Blbůstka Ukazuje to zařazenou rychlost, tot vše Citovat
Cinicman Odesláno 13. květen 2011 Odesláno 13. květen 2011 To je z ébayu s tým náklonovým čidlom na páku ??? Je to spoľahlivé ??? Potrebujem pre manželku do Twinga, lebo zabúda akú má zaradenú rýchlosť, tak ju chcem nasrať a namontovať jej tam niečo takéto... Citovat
Schreek Odesláno 13. květen 2011 Autor Odesláno 13. květen 2011 Koupil jsem to na aukru za pár korun, plnou cenu bych za to nedal, dyt to stojí přes 3 tis! Funguje to bezvadně na principu dvou čidel, jedno pevné, druhé na řadící páce. Musí se to zkalibrovat (naučit kde je jaká rychlost) a pak to šlape jak má, ani při rozjedech to nekraví... Citovat
MilanF1 Odesláno 13. květen 2011 Odesláno 13. květen 2011 Tohle by se mi hodilo, protože často mám chut dávat šestku a ona tam není Ale jinak pro moje běžné \"loudavé\" jezdění netřeba Citovat
Stuchy Odesláno 6. červen 2011 Odesláno 6. červen 2011 ahoj jak máš přidělané to LCD mě to pořád nejde Citovat
309GT Odesláno 6. červen 2011 Odesláno 6. červen 2011 Máš to fakt parádní,na těch kolech to je fakt pecka! Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.