Operator Odesláno 18. říjen 2004 Odesláno 18. říjen 2004 uf, ježiš Ty mě chceš hned při pondělí zabít? Citovat
destiny Odesláno 18. říjen 2004 Odesláno 18. říjen 2004 No to je ale nadělení! Občas to auto je vidět až tak na třetí pohled Je to skoro jako optický klam.... když se budete pozorně 30sekund dívat na obrázek, uvidíte auto! Citovat
AKCZ Odesláno 18. říjen 2004 Odesláno 18. říjen 2004 U obrazku \"obr0012.JPG\" jsem mel opacny efekt.. po 30s jsem uvidel i neco jinyho nez auto Ta chudinka malinka tam uplne mizi Citovat
Petano Odesláno 18. říjen 2004 Odesláno 18. říjen 2004 nejlepsi je ta podprda na tom spojleru od porsche Citovat
RALLYMAN Odesláno 18. říjen 2004 Odesláno 18. říjen 2004 ježiš mě stoho asi mrdne.nemáte někdo na nějakou číslo. Citovat
Operator Odesláno 18. říjen 2004 Odesláno 18. říjen 2004 Napsán autorem Petano nejlepsi je ta podprda na tom spojleru od porsche no, ty šprundy jsou skoro na každym autě!... Citovat
Marlin Odesláno 18. říjen 2004 Odesláno 18. říjen 2004 kdyby tam spon neprekazeli ty zensky, jinak auta pekne:D:D:D Citovat
Fusion Odesláno 18. říjen 2004 Odesláno 18. říjen 2004 jojo, slečna u Hummer II je totíž chameleonka - je žlutá jak to auto Citovat
Tazman Odesláno 18. říjen 2004 Odesláno 18. říjen 2004 Pěkné, ten Hammer se povedl. Ale válet se mi takto po autě to bych jí dal za vyučenou:D:cool: Citovat
frott Odesláno 19. říjen 2004 Odesláno 19. říjen 2004 Toho žlutýho Hammera II má tady u nás na Kladně Milan Hnilička teď brankář Liberce. Často ho tady prohání je to super kára. Citovat
Luger Odesláno 19. říjen 2004 Odesláno 19. říjen 2004 Napsán autorem frott Toho žlutýho Hammera II má tady u nás na Kladně Milan Hnilička teď brankář Liberce. Často ho tady prohání je to super kára. To jo... a jeho rodiče naproti Hutníku jezdí s Káčkem s obrovským nápisem \"OH Nagano\" Citovat
hloze-ja Odesláno 19. říjen 2004 Odesláno 19. říjen 2004 mooooc dobry, skoda, ze ty stranky jsou placeny. Citovat
Operator Odesláno 19. říjen 2004 Odesláno 19. říjen 2004 To víš, z něčeho ty holky musej žít! Nebo ty si je umíš představit, jak dělaj nějakou normální práci? Třeba tramvajačku? Citovat
Marek206 Odesláno 19. říjen 2004 Odesláno 19. říjen 2004 BRAL BYCH JE VŠECHNY... ty auta myslím! Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.