Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Rádio RT3, RT4, RT5


edi

Recommended Posts

  • O 8 měsíců později...

Zdar!!

Jestli jsem to z tohoto fora dobře pochopil, tak do RT3 stačí koupit tohle:

http://www.stualarm.cz/produkt/55xcpg011-adapter-pro-ovladani-usb-zarizeni-oem-radiem-peugeot-citroen-most/aux-vstup/

povolit na dia a mělo by mi přehrávat MP3 z USB??

Jelikož mi teď nejdou některé MP3 přehrávat a přeskočí na další track.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...

Zdravím pánové,chtěl bych se zeptat jestli jde do mého rádia nahrát čeština . Mám 407 sw r.v 2007 mám malý displej. Nebo mě napadlo koupit velký displej a vyměnit ho s malým, ale to nevím jestli by to vše bezproblémů fungovalo.

Díky za odpověď :papa :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

U 508, která používá stejný zdroj map, to fungovalo  přesně jak psal Mike407 do předchozí verze fw. Po aktualizaci sytemu a stejnými mapami to začalo fungovat . Tzn mýtné = jakákoliv placená silnice včetně dálničních známek. V CZ i na SK to vyhodí z dálnice.  Takže jedině počkat na nový fw, což u RT4 asi nebude.

 

Samozřejmě u RT4/5 aktualizovat celou evropu, nemusí se potkat silnice na HDD. SK je na jiném CD než AT.

Upraveno uživatelem Milhaus65
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam tam verziu 8.31.

Co sa máp tyka tak dialnica uz bola kedze ma na nu posiela. To by predsa skor znamenalo ze nemali miestne cesty ale iba dialnicu.

Ano robil som to aj tak ze som najprv zadal kriteria mapy a nesledne trasu. Uvidim , prave aktualizujem komplet 2014/15 da to zabrat mam ich 9cd a jedno v priemere 20min. Tak vzdy pocas dlchsej jazdy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam tam verziu 8.31.

Co sa máp tyka tak dialnica uz bola kedze ma na nu posiela. To by predsa skor znamenalo ze nemali miestne cesty ale iba dialnicu.

Ano robil som to aj tak ze som najprv zadal kriteria mapy a nesledne trasu. Uvidim , prave aktualizujem komplet 2014/15 da to zabrat mam ich 9cd a jedno v priemere 20min. Tak vzdy pocas dlchsej jazdy.

Ty svoj HDD v Radiu asi nemas rad velmi:) myslim ze aj v navode je ze aktualizacie map nie za jazdy, kedze dochadza k otrasom.

Zial ako pisali vyssie, v rakusku vsetky doterajsie verzie ignorovali nastavenie "bez dialnic" kedze pot tym chape len cesty s extra mytnym (par tunelov co maju extra platene). Je to chyba softu v rt4/5 a tiez pochybujem ze este vydaju novsi soft pre nas len kvoli tomu fixu. Potesilo by to ale dost...nasralo mato tiez par krat, ked som tam bol niekde kde nepoznal, a zrazu odbocka rychlejsia a ze na dialnicu ho...

Upraveno uživatelem merlin99
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty svoj HDD v Radiu asi nemas rad velmi:) myslim ze aj v navode je ze aktualizacie map nie za jazdy, kedze dochadza k otrasom.

 

A když posloucháš za jízdy hudbu z HDD tak k otřesům nedochází? Nebo i když neposloucháš hudbu z HDD, tak si myslíš, že je HDD vypnutý? S tím bych nepočítal, HDD jede pořád...

 

Jinak ta nemožnost vypnout dálnice u nás mě taky dost vytáčí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...