sharpers Odesláno 1. květen 2010 Odesláno 1. květen 2010 když auto dele stoji, tak po nastartovani jsou normalni otačky, cca těch 1000, po chvili pomalu spadne k těm 700...když ale mezitim přidam plyn, otačky vylezou cca na 2000, potom i když pořad držím plyn tak spadnou na 700 a auto se rozechvěje jakoby se motor dusil.....pustim plyn ještě chvili se \"dusi\" pak ok....tak to uděla ještě jednou a pak už je to v poho.....děla to bud kdyz stojim na miste a zvednu otačky na neutral, nebo i když se rozjedu...normalně dam jedničku, pomalu se rozjedu a po par metrech jako by došel benzín, auto se krapet zaškube a skoro zastavi.....a pak už ok. nesetkal se s tim někdo ? auto 406 1.8 16V 85kw rv 2002 vzduchovy filtr novy, ještě hodim nove svičky ale pochybuju že by to dělaly ony Citovat
BoneDaddy Odesláno 2. květen 2010 Odesláno 2. květen 2010 Původně zaslal: Bamatala a čo palivový fitler? Málokdy tenhle motor má klasický palivový filtr. Sharpers: pošli mi přes SZ VIN kód, mrknu se ti. Jinak mě to dělalo taky, ale mě u mě za to mohly svíčky (nějaký jelito tam dalo 3 různé druhy). Citovat
Charlie 1 Odesláno 2. květen 2010 Odesláno 2. květen 2010 mě to taky dělá,ale jen když se rozjedu když to je studený,udělá to jako by došel benzín pak se chytne a vše ok,teplý to nedělá,vyměnil jsem filtry dal origo svíčky Eqyuem a dělá to pořád,manželka má sedana stejný motor a u ní to nedělá tak nevím:bojim Citovat
lubokpz Odesláno 2. květen 2010 Odesláno 2. květen 2010 mne to robilo tiez nieco podobne, po vymene zapalovacej rampy je to ok Citovat
sharpers Odesláno 2. květen 2010 Autor Odesláno 2. květen 2010 zitra před praci mrknu na ty svíčky popř je vyměním. snad se tu na foru někde dočtu jake budou nejlepši... snad to nebude něco o hodně horšiho než svičky nebo palivovy filtr ale něco většího to doufám není, v servisu na prohlídce nic nenašli, stejně tak na diagnostice.....ale tak možná nehledali důkladně ale říkali že vzduchové filtry sou snad ještě původní, takže předchozí majitel asi měnil jenom olej nějakou dobu, takže buhvi jak natom svíčky, resp palivový filtr jsou [upravil dne 2/5/10 sharpers] Citovat
martis Odesláno 2. květen 2010 Odesláno 2. květen 2010 ja mam sice trosku iny motor,ale je dost podobny,ja ked som nastartoval (prvy start) musel som auto nechat bezat na volnobeh cca 1m,lebo inak som sa chcel pohnut tak ho dusilo,a motor sa spraval cudne,ja som dal original sviecky take ake tam maju byt a motor uz ide ako hodinky.sviecky by si tam mal mat take z dlhym zavitom aspon ja mam a take a boli tam z kratkym zavitom! Citovat
godzila.01 Odesláno 2. květen 2010 Odesláno 2. květen 2010 U mně vyřešeno výměnou volnoběžného regulačního ventilu.... Citovat
Charlie 1 Odesláno 2. květen 2010 Odesláno 2. květen 2010 Původně zaslal: sharpers zitra před praci mrknu na ty svíčky popř je vyměním. snad se tu na foru někde dočtu jake budou nejlepši... snad to nebude něco o hodně horšiho než svičky nebo palivovy filtr ale něco většího to doufám není, v servisu na prohlídce nic nenašli, stejně tak na diagnostice.....ale tak možná nehledali důkladně ale říkali že vzduchové filtry sou snad ještě původní, takže předchozí majitel asi měnil jenom olej nějakou dobu, takže buhvi jak natom svíčky, resp palivový filtr jsou [upravil dne 2/5/10 sharpers] originál eqyuem 160kč ks,žádná hrůza;) Citovat
sharpers Odesláno 24. květen 2010 Autor Odesláno 24. květen 2010 hodil sem svíčky Denso a pořád stejné...původně tam byli 4 bodové Eqyuemy ale na nich to dělalo taky...ale vypadali celkem dobře, kdyžtak je zitra nafotim . Chyba bude asi jinde.....a jinak teda jak se v jinem topicu řesi to moje chřoupani v zatahu tak to asi nějak souvisi.....teď když večer za studena nastartuju tak to krasně drží volnoběh....trochu přidam, par vteřin ok pak se ozve takove chřoupani nebo drnčení nebo jak to nazvat a otačky letí dolů, když přidám nasílu tak se motor dusí....takhle to udělá 2-3x a pak jede ok Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.