Karl27 Odesláno 25. duben 2010 Odesláno 25. duben 2010 Zdravím, odešla mi spojka, chtěl bych se zeptat na váš názor, jestli je velké riziko dávat do auta starší sojku a ložisko. A ještě jestli by mi někdo nemohl zjistit na servisboxu jaká spojková sada je podle Vin:VF37ERHYF32985377. Díky, KArel Citovat
ozzy56 Odesláno 25. duben 2010 Odesláno 25. duben 2010 jestli si chceš auto nechat delší dobu,dej fungl novou celou spojkovou sadu:myslim Citovat
ozzy56 Odesláno 25. duben 2010 Odesláno 25. duben 2010 sada spojky 2052 J2--jednohmota--7886 kč v pežotu Citovat
MilanF1 Odesláno 25. duben 2010 Odesláno 25. duben 2010 Mě začíná trochu klouzat, ale zatím to neřeším. V Autokelly mají tři sady: Valeo za 7 558 Kč, Luck 6 876 Kč a Starline za 3416 Kč , ale kvalita, těžko říci. Citovat
Karl27 Odesláno 25. duben 2010 Autor Odesláno 25. duben 2010 Nu, mě to ložisko dost dře a spojka zabírá dole, tak chci vyměnit tu sadu koukal jsem na Auto kelly a Apm a ty ceny jsou docela shodný. Citovat
Karl27 Odesláno 25. duben 2010 Autor Odesláno 25. duben 2010 Původně zaslal: ozzy56 sada spojky 2052 J2--jednohmota--7886 kč v pežotu to je číslo z servisboxu? Dá se podle něj najít díl i např. z Auto kelly? Citovat
serzo33 Odesláno 25. duben 2010 Odesláno 25. duben 2010 ja som teraz menil spojku, len kvoli tomu ze sa zadrelo lozisko a prebehlo cez pritlacny tanier,Za komplet vymenu ,cela sada LUK,akesi tiahla aj s robotou 225€, Citovat
serzo33 Odesláno 25. duben 2010 Odesláno 25. duben 2010 Heeeh,Ja som kupoval tu sadu LUK,na lozisku bolo aj tak vyrazene Valeo.Inac LUK patri pod SCHAEFNER GRUP,patri tam aj INA,FAG,CONTINENTAL... Citovat
shark734 Odesláno 25. duben 2010 Odesláno 25. duben 2010 starline mas 50% sancu ze ci to vobec bude pasovat a potom z tych 50% mas 50% sancu ze to neco vydrzi...ale mozes mat aj stastie;) Citovat
Karl27 Odesláno 25. duben 2010 Autor Odesláno 25. duben 2010 půjdu do toho Luku, ale je mi divný, že když se dívám na Auto kelly, tak LK 623304300 a LK 623307600 je rozdíl 1000 Kč a přitom číslo lamely a přítlačnýho kotouče je stejný, liší se jen číslo ložisko a obě ty ložiska pasují na stejný typ auta i rok výroby i motor, tak to nějak nechápu Citovat
serzo33 Odesláno 25. duben 2010 Odesláno 25. duben 2010 Ja som radsej objednaval podla starej,nevedeli sme ci je prevodovka BE4R alebo BE3R,povedal az donesiem staru spojku s loziskom a podla toho objednal,rozdiel je len v uchyteni loziska,aspon to nam povedal Citovat
Karl27 Odesláno 27. duben 2010 Autor Odesláno 27. duben 2010 Tak mi odešla úplně, pak v tom zařachtalo a teď při startování to dělá jakoby byla vybitá baterka, nemohlo se něco poškodit na motoru nebo někde jinde? [upravil dne 27/4/10 Karl27] Citovat
ozzy56 Odesláno 27. duben 2010 Odesláno 27. duben 2010 jestli ti baterka neotočí motorem,tak zatáhnout do servisu na výměnu spojky--co se tam šprajcuje zjistí jen po rozebrání Citovat
Karl27 Odesláno 27. duben 2010 Autor Odesláno 27. duben 2010 Původně zaslal: ozzy56 jestli ti baterka neotočí motorem,tak zatáhnout do servisu na výměnu spojky--co se tam šprajcuje zjistí jen po rozebrání v servisu už je, nevíte co by s tím mohlo být? Citovat
ozzy56 Odesláno 27. duben 2010 Odesláno 27. duben 2010 dá se to zjistit jen po rozebrání--vytažení převodovky Citovat
Karl27 Odesláno 27. duben 2010 Autor Odesláno 27. duben 2010 Původně zaslal: ozzy56 dá se to zjistit jen po rozebrání--vytažení převodovky Ale škoda by asi neměla být velká nebo jo? Citovat
ozzy56 Odesláno 28. duben 2010 Odesláno 28. duben 2010 :)chlape, ty máš výdrž...,na tu sadu spojky se připrav určitě,tzn. cca do 10 000 kč určitě s výměnou,jinak tam nemusí být škoda žádná,vysypal se např. přítlačák a šprajcnul o skříň--ale nejsem jasnovidec, až shodí převodovku budeš vědět více Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.