destiny Odesláno 8. říjen 2004 Odesláno 8. říjen 2004 Tak jsem dnes na počítadle měl po ránu suprové čísílko: Je to focené jen telefonem, tak omluvte kvalitu. [Editován dne 8/10/04 destiny] Citovat
Guest Masinka Odesláno 8. říjen 2004 Odesláno 8. říjen 2004 Napsán autorem John Wow,supr čísilko. UPLNY ĎÁBEL. :o jj Citovat
white Odesláno 10. říjen 2004 Odesláno 10. říjen 2004 Stává se z Tebe jeden z nejčastějších prispěvatelů toho fora. Jen tak dál... Kde bereš ty nápady a názvy ? Citovat
Guest ZILA Odesláno 10. říjen 2004 Odesláno 10. říjen 2004 :D:D:D:D samej sex sex sex sex sex [Editován dne 10/10/04 ZILA] [Editován dne 10/10/04 ZILA] [Editován dne 10/10/04 ZILA] Citovat
destiny Odesláno 11. říjen 2004 Autor Odesláno 11. říjen 2004 Spíš se divím, kde pořád beru ten čas sem něco psát Citovat
Tazman Odesláno 11. říjen 2004 Odesláno 11. říjen 2004 Áno áno pane Lucifere, máte pravdu. \"Lepaí je být první v pekle nez druhej v nebi\"!!!!!! Citovat
Dave_k Odesláno 22. květen 2007 Odesláno 22. květen 2007 Tak se mi na tachu objevilo něco podobnýho. :-D Citovat
Netopýrka Odesláno 22. květen 2007 Odesláno 22. květen 2007 Já tyhle čísla prošvihla, páč jsem autí kupovala už s 100k najetými... a 666 666 nebo 999 999 km....to nevím, jestli je reálný, i když Mercedesy s takovou cifrou jsem už viděla Citovat
Dave_k Odesláno 22. květen 2007 Odesláno 22. květen 2007 Jen jsem nestihl včas snulovat denní počítadlo, aby tam bylo ještě místo 00,0 999,9 Citovat
aka Odesláno 22. květen 2007 Odesláno 22. květen 2007 u pristiho takovyha cisla si na to dej pozor- az tam bude o devitku vic nebo tak:D:aut Citovat
Dave_k Odesláno 22. květen 2007 Odesláno 22. květen 2007 Původně zaslal: aka u pristiho takovyha cisla si na to dej pozor- az tam bude o devitku vic nebo tak:D:aut No pochybuju že by se tam další devítka objevila běžným provozem. To by se asi dostalo autí do nějakýho muzea jako exponát co vše peugeot vydrží. Citovat
Aluška Odesláno 22. květen 2007 Odesláno 22. květen 2007 Tak 188 888 jsem měla chvíli po koupi auta, ale nějak jsem to zapomněla vyfotit , tak třeba bude 222 222, snad se toho dožijeme . [upravil dne 22/5/07 Aluška] Citovat
Marlin Odesláno 22. květen 2007 Odesláno 22. květen 2007 ja musim pokat tak na 222 222, ale k tomu mi chybi 100Tkm mozna u 206ky bude brzy stovka. Ale pockejte az combik bude mit 999 999 :aut :D Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.