2220 Odesláno 22. duben 2010 Odesláno 22. duben 2010 Dá sa tlmič opraviť tak aby nebúchal? Mám 405 1,9TD. Predná náprava. Citovat
Benžík Odesláno 22. duben 2010 Odesláno 22. duben 2010 Opravdu boucha tlumic? Neni to neco jinyho? Citovat
OK406 Odesláno 22. duben 2010 Odesláno 22. duben 2010 Nemůže to být např. horní uložení tlumiče? Citovat
khoobo Odesláno 22. duben 2010 Odesláno 22. duben 2010 tlmic asi neporavis. len vymena. teda aspon som doteraz nepocul o oprave tlmica. Citovat
Ferry Odesláno 22. duben 2010 Odesláno 22. duben 2010 doby kdy se tlumice preplnovaly novym olejem jsou davno pryc, dnes jedine vymena. Jak uz bylo psano vyse, bouchani nemusi nutne zpusobovat spatny tlumic (pokud z nej pri vizuelni kontrole napr. netece olej) ale vetsinou to byvaji jine prvky napravy, silentbloky, cepy, spojovaci tycky stabilizatoru atd. Citovat
2220 Odesláno 22. duben 2010 Autor Odesláno 22. duben 2010 Mám taký dojem, ako by bol ten tlmič zaseknutý a keď zabrzdím tak to buchne(uvolní sa to). Hlavne to búcha, keď postojí a potom niekde idem a zabrzdím. Keď dlhšie jazím tak to nebúcha. Myslel som či by nestačilo tlmič riadne premazať, aby sa nezasekoval. Citovat
ozzy56 Odesláno 22. duben 2010 Odesláno 22. duben 2010 Původně zaslal: 2220 Mám taký dojem, ako by bol ten tlmič zaseknutý a keď zabrzdím tak to buchne(uvolní sa to). Hlavne to búcha, keď postojí a potom niekde idem a zabrzdím. Keď dlhšie jazím tak to nebúcha. Myslel som či by nestačilo tlmič riadne premazať, aby sa nezasekoval. proč si nezajdeš na kontrolu tlumičů, třeba do Barumu...,tam ti řeknou jak jsou na tom jinak rozebírat tlumič dnes už opravdu néé... Citovat
2220 Odesláno 23. duben 2010 Autor Odesláno 23. duben 2010 Je to starý voz samozrejme že zistia, že sú tlmiče zlé. Ale spravím tak. Aspoň bude vylúčená jedna možnosť. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.