richmond Odesláno 7. březen 2010 Odesláno 7. březen 2010 Chlopy zručný poradte mám 307SW 2.0 - A4 stalo sa mi za popsledú dobu viacej krát, keď som zaradil z D do R že z prevodovky sa ozvalo čosika hrozné a po pár trhnutiach motor zdochol a neviem prečo aby som naštartoval musím dať P alebo N a po opätovnom zaradení R prevodovka poslušne zacúv, nevieťe čosa deje? najazdené cca 140000 km. Vďaka za trpezlivosť a slová [upravil dne 7/3/10 richmond] [upravil dne 7/3/10 richmond] Citovat
pastorek Odesláno 7. březen 2010 Odesláno 7. březen 2010 To vyzerá na problém s hydraulikou. Skús pri preraďovaní z D do R pár sekúnd počkať, prípadne sa presvedčiť či je N. Štartovať sa dá jedine v P alebo N. Tak ma napadá, menil si v nej niekedy olej? Citovat
richmond Odesláno 7. březen 2010 Autor Odesláno 7. březen 2010 Ano menil som olej niekedy na jeseň minulého roka. Radenie sa snažím robiť postupne, zabrzdím vyradím a apočkám a potom zaradím. Nie som zurvalec čo prehadzuje páku nech si elektronika špekuluje! Citovat
pastorek Odesláno 7. březen 2010 Odesláno 7. březen 2010 Nenapísal som že si zurvalec, ani som si to nemyslel. Neviem nakoľko si skúsený aby si cítil či sa vyradilo D tak preto som písal o tých sekundách a presvedčení či je neutrál. Tvoj problém zrejme spočíva v tom že sa zaradia obe predvolby a to môže spôsobovať viaznúce šupátko alebo nízky tlak oleja. Citovat
richmond Odesláno 7. březen 2010 Autor Odesláno 7. březen 2010 Beriem späť zurvalca. mno olej mi menili v Peugeote ale aký tam dali a koľko tak to neviem nik ale rovno mi povedali že oni na AL4 servis nerobia, nevedia. ty nepoznáš niekoho? Čo by som mohol spraviť po technickej stránke? Rozmýšlal som nad servisom v Citroene Citovat
pastorek Odesláno 7. březen 2010 Odesláno 7. březen 2010 V Modre je servis špecializovaný na automaty. http://www.juricekservis.sk/ Osobnú skúsenosť s nimi nemám ale referencie boli viacnásobné a dobré. Citovat
richmond Odesláno 7. březen 2010 Autor Odesláno 7. březen 2010 Mám adresu skočím tam podám referencie VĎAKA Citovat
pastorek Odesláno 7. březen 2010 Odesláno 7. březen 2010 Tie referencie ma zaujímajú. Mám dva automaty tak je dobre vedieť kam s nimi ak začnú štrajkovať. Citovat
hnusoba Odesláno 8. březen 2010 Odesláno 8. březen 2010 Původně zaslal: pastorek Tie referencie ma zaujímajú. Mám dva automaty tak je dobre vedieť kam s nimi ak začnú štrajkovať. Na vrakovisko Citovat
jofo Odesláno 8. březen 2010 Odesláno 8. březen 2010 No hnusoba ma asi pravdu. Co maju chalani z citroen servisu skusenosti tak tato prevodovka sa lubi kazit. Menia menice a hydrauliku stale. Citovat
richmond Odesláno 8. březen 2010 Autor Odesláno 8. březen 2010 čo rozumieš pod hydraulikou? Ventily alebo aj niečo viac? Citovat
jofo Odesláno 8. březen 2010 Odesláno 8. březen 2010 Hydraulikou som myslel ten blok s ventilmy. Citovat
richmond Odesláno 8. březen 2010 Autor Odesláno 8. březen 2010 Vďaka aj za kratučkú odpoveď, V Peugeote na Vajnorskej mi povedali žemi to napichnú a potom mi to skúsia maximálne otvoriť čosa týka hydrauliky a potom ak tonepomôže tak jedine súkromný sektor so skúsenosťami...... Vďaka Budem pokračovať po skúsenostiach Citovat
P607Olda Odesláno 8. březen 2010 Odesláno 8. březen 2010 Prevodovka AL4 - to je tá, čo býva označená ako 2-tronic? Citovat
richmond Odesláno 8. březen 2010 Autor Odesláno 8. březen 2010 Asi áno, AL4 je 4 - rýchlostná prevodovka a spojka je ako hydraulický menič točivého momentu. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.