Šalda Odesláno 28. únor 2010 Odesláno 28. únor 2010 Ta už vypadá pěkně, jen mě tam nesedí ty ofuky skel:bojim Citovat
Peti Odesláno 28. únor 2010 Odesláno 28. únor 2010 Tak tohle je ta krasavice, ty si nás jen zkoušel vid? Citovat
Fanyno026 Odesláno 28. únor 2010 Autor Odesláno 28. únor 2010 mas pravdu nejdriv jsem chtel dat tuhle ale pak jsem nasel tu cervenou Citovat
praktik Odesláno 28. únor 2010 Odesláno 28. únor 2010 Fanyno026 ja som v inom vlakne dal foto auta v serii a našiel sa krityk ktory prirovnal k offu takže z krityky si nerob nič:D:D:D Citovat
Strejdakopec Odesláno 28. únor 2010 Odesláno 28. únor 2010 ta stříbrná je dělaná ve virtuálu a ta červená se mi líbí ale jak se říkalo o těch kolech.....určitě alespoň 18¨ na tolik plastů a vytáhnout ale nedivil bych se kdyby to bylo na vzducháších.....(tenhle styl tuningu nechápu) Citovat
dolly1010 Odesláno 28. únor 2010 Odesláno 28. únor 2010 To má v kufru naloženo nejmíň půl tuny, ne? Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 28. únor 2010 Odesláno 28. únor 2010 Jen dotaz, ta první \"Krasavice\" má ten červenej lak stříkanej sprejem?? Zdá se to jenom mě nebo je to fakt? Jinak je to teda jako velebnosti jdu blejt :D:D:D Ta druhá stříbrná má ošklivý zrcátka ofuky a přední nárazník, zavařený kliky tommu nesluší a korunou jsou ty dva pruhy dole. No a ta třetí, nevim na co vzducháč, jinak klasika, pěkný kola [upravil dne 28/2/10 Radek Hurvajz] Citovat
BoneDaddy Odesláno 28. únor 2010 Odesláno 28. únor 2010 Dobrej úlet. Jestli jsi to fakt myslel s tou krasavicí vážně tak se nech vyšetřit. Citovat
Fanyno026 Odesláno 28. únor 2010 Autor Odesláno 28. únor 2010 Sorry chlapy ja vim ze kazdem ma jinej vkus ale co vy resite tak stoho se mi chce blej velebnosti:blicismajlik.A jestli ta cervena 406 je strikana spreje tak ja to mam striknuty foukacima fiksama Citovat
ThorR Odesláno 28. únor 2010 Odesláno 28. únor 2010 Me by spis zajimalo kolik hodin mu trvalo narvat tam ty cocky a vylestit ty svetla Citovat
Strejdakopec Odesláno 28. únor 2010 Odesláno 28. únor 2010 Radek Hurvajz: tos pobavil :-Dto jako poznáš jestli je stříklý sporejem nebo pistolí??? to jsi teda dobrej...na tom autě je pár věcí co se tomu dá vytknout a byli zmíněny ale většina z vás by se měla jít zahrabat.vše jen kritizujete a chtěl bych vidět tu vaší káru....pak lepíte chromový lišty a myslíte si jak je to cool...někdo kdo dělal viz to červěný si dal dost práce a spasovaný to má dobře. Citovat
Šalda Odesláno 28. únor 2010 Odesláno 28. únor 2010 Původně zaslal: čakom mě se třeba libi tato To se Ti nemůže přece líbit, na Tvůj vkus je to moc vysoko:D:D:aut Citovat
Fanyno026 Odesláno 28. únor 2010 Autor Odesláno 28. únor 2010 Strejdakopec:máš pravdu konecne normalni clovek kterej vi co to je tuning [upravil dne 28/2/10 Fanyno026] Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 28. únor 2010 Odesláno 28. únor 2010 Strejdakopec : No to jako teda promiň ale na tom laku je vidět že nemá lesk, je divnej, klidně to muže bejt pistolí, ale blbě, možná se to bude ještě lakovat, ale ted je to takový divný, a nemá tam ještě zrcátka. Jinak s těma chromovejma lištama si tady asi vedle. A kdyby jsi četl taky něco jinýho než sekci tuning tak by jsi věděl o čem mluvim. Jo a k ty kritice, počkej až zkrituzujeme tvoji krasavici:D, to jako nic ve zlym, sranda musí bejt i kdyby na benzin nebylo ThorR : světla jsou nejspíš 306tkový Fanyno206: Tuning je jedna věc, ale dělat z jednoho auta uplně jiný je něco jinýho [upravil dne 28/2/10 Radek Hurvajz] Citovat
Fanyno026 Odesláno 28. únor 2010 Autor Odesláno 28. únor 2010 sorry kamo ale to je cervena matna ty jsi nenormalni Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 28. únor 2010 Odesláno 28. únor 2010 No dobře, tak je matná já se nehádám, ale na matovku mi zase přijde že má moc lesk, tak mi ani nemnapadlo že by to mohla bejt matová barva Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.