Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

ta stříbrná je dělaná ve virtuálu a ta červená se mi líbí ale jak se říkalo o těch kolech.....určitě alespoň 18¨ na tolik plastů a vytáhnout ale nedivil bych se kdyby to bylo na vzducháších.....(tenhle styl tuningu nechápu)

Odesláno

Jen dotaz, ta první \"Krasavice\" má ten červenej lak stříkanej sprejem?? Zdá se to jenom mě nebo je to fakt? Jinak je to teda jako velebnosti jdu blejt :D:D:D:D

Ta druhá stříbrná má ošklivý zrcátka ofuky a přední nárazník, zavařený kliky tommu nesluší a korunou jsou ty dva pruhy dole.:D

No a ta třetí, nevim na co vzducháč, jinak klasika, pěkný kola

[upravil dne 28/2/10 Radek Hurvajz]

Odesláno

Sorry chlapy ja vim ze kazdem ma jinej vkus ale co vy resite tak stoho se mi chce blej velebnosti:blicismajlik.A jestli ta cervena 406 je strikana spreje tak ja to mam striknuty foukacima fiksama :super

Odesláno

Radek Hurvajz: tos pobavil :-Dto jako poznáš jestli je stříklý sporejem nebo pistolí??? to jsi teda dobrej...na tom autě je pár věcí co se tomu dá vytknout a byli zmíněny ale většina z vás by se měla jít zahrabat.vše jen kritizujete a chtěl bych vidět tu vaší káru....pak lepíte chromový lišty a myslíte si jak je to cool...někdo kdo dělal viz to červěný si dal dost práce a spasovaný to má dobře.

Odesláno

Strejdakopec : No to jako teda promiň ale na tom laku je vidět že nemá lesk, je divnej, klidně to muže bejt pistolí, ale blbě, možná se to bude ještě lakovat, ale ted je to takový divný, a nemá tam ještě zrcátka.

Jinak s těma chromovejma lištama si tady asi vedle. A kdyby jsi četl taky něco jinýho než sekci tuning tak by jsi věděl o čem mluvim. Jo a k ty kritice, počkej až zkrituzujeme tvoji krasavici:D, to jako nic ve zlym, sranda musí bejt i kdyby na benzin nebylo

ThorR : světla jsou nejspíš 306tkový

Fanyno206: Tuning je jedna věc, ale dělat z jednoho auta uplně jiný je něco jinýho

[upravil dne 28/2/10 Radek Hurvajz]

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...