Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

Nevite jestli jde samomu udelat knoflik na zavirani kufru? V originalu nemam elektricke zavirani kufru tak chtel bych to tam namontovat,akorat nevim jestli stači knoflik a par dratu k motorku nebo je to složitejši. Když auto špinave - při zavirani i ruce špinave a když auto čiste - tak při zavirani zustavaji fleky od ruk.

Odesláno

je to trosku slozitejsi, tech komponent je tam vic, vcetne obou protikusu zamku, ktere maji taky nejake elektricke pripojeni. Mam rozjednane komplet zarizeni z 607 a premyslim o montazi na 406, pokud bych to shledal jako nerealne, mohl bych ti to pak komplet prenechat na pokusy ;)

Odesláno

VOVKA: máš new model, nebo to chceš dodělat na old? Je fakt, že zavírání kufru není úplně simply clever, protože vždy musíš ťápnout na kapotu, která zůstane špinavá. A zavírání kufru spolu s podovzkem, automatem a 2.7HDI je pro mě největším lákadlem na new modelu :)

Odesláno
Původně zaslal: Ferry

je to trosku slozitejsi, tech komponent je tam vic, vcetne obou protikusu zamku, ktere maji taky nejake elektricke pripojeni. Mam rozjednane komplet zarizeni z 607 a premyslim o montazi na 406, pokud bych to shledal jako nerealne, mohl bych ti to pak komplet prenechat na pokusy ;)

Byl bych rad. Dekuji.:papa

Odesláno
Původně zaslal: shwaara

VOVKA: máš new model, nebo to chceš dodělat na old? Je fakt, že zavírání kufru není úplně simply clever, protože vždy musíš ťápnout na kapotu, která zůstane špinavá. A zavírání kufru spolu s podovzkem, automatem a 2.7HDI je pro mě největším lákadlem na new modelu :)

Mam starši model r.v.02.

A ja bych radej 2.2 HDI BIturbo v manualu:roker

Odesláno

ja ten komlet mam slibenej taky z old model, rocnik 01, schemata mam, figurujou v nich ty dva zamkovy protikusy, tlacitko ve znaku 607, tlacitko na viku kufru zevnitr, pak moturek a ridici jednotka celeho toho mechanismu a asi dva nebo tri draty z jednotky BSI

Odesláno
Původně zaslal: Ferry

ja ten komlet mam slibenej taky z old model, rocnik 01, schemata mam, figurujou v nich ty dva zamkovy protikusy, tlacitko ve znaku 607, tlacitko na viku kufru zevnitr, pak moturek a ridici jednotka celeho toho mechanismu a asi dva nebo tri draty z jednotky BSI

pak dej vedet jak to dopadlo a jestli ne,tak se ozvi a ja to skusim na 607ce:myslim

Odesláno

Inac som mierne nepochopil pocinanie dizajnerov peugeotu 607. Ked sa da otvorit kufor dialkovym, alebo tlacitkom v nule. Tak preco sa neda aj zatvorit dialkovym ked ho mozem zatvorit tlacitkom. No mozna to bde inovacia v dalsej modelovej rade.

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...