Ferry Odesláno 3. únor 2010 Odesláno 3. únor 2010 to je origo a nebo uz stacili v Cine zareagovat ? Citovat
čakom Odesláno 3. únor 2010 Autor Odesláno 3. únor 2010 obrazek z katalogu [upravil dne 3.2.2010 čakom] Citovat
BoneDaddy Odesláno 3. únor 2010 Odesláno 3. únor 2010 Tak ještě cenovku a objednávací číslo. :aut Ale starý znak byl hezčí než tenhle na fotkách tedy. Citovat
čakom Odesláno 3. únor 2010 Autor Odesláno 3. únor 2010 objednavá se to z francie a je to v sačku po 30 kusech. cenu ještě nevim. budu ju vědět až dojde faktura ale cenu bych videl zhruba jak za ten starej cca kolem 60,- Citovat
Mik.e Odesláno 3. únor 2010 Odesláno 3. únor 2010 zrovna ráno při pohledu na \"starý přívěšek\" sem si řikal jestli bude \"nový přívěšek\" a už je tady Citovat
Šalda Odesláno 3. únor 2010 Odesláno 3. únor 2010 Čakome, asi se budu muset zastavit na pokec:D:D:aut Citovat
vendelinek Odesláno 3. únor 2010 Odesláno 3. únor 2010 Šoupnite to do P C e-shopu a uvidíte jakej bude o to šrumec:D:super [upravil dne 3.2.2010 vendi.stejskal] Citovat
Šalda Odesláno 3. únor 2010 Odesláno 3. únor 2010 Ještě abych se neozval:mrk Sice starej znak se mě možná líbí víc ale novinka je holt novinka;) Citovat
KoudaK Odesláno 4. únor 2010 Odesláno 4. únor 2010 Takže ještě jednou jak je to popravdě s tímhle logem!!!!!! http://www.peugeot.cz/novinky-zpravy-a-zajimavosti-ze-sveta-peugeot/2010-novy... Citovat
mr.SM Odesláno 5. únor 2010 Odesláno 5. únor 2010 No ja nevim, ano je to zmena, snad chytri hosi od PSA vi co delaj. Ale ja porad nejak tomu new logu nemuzu prijit na chut... Mam z toho smisene pocity. Designove se mi libi to ano, ale treba zrovna jako privesek na klice je hezci to predesle... Citovat
Guest Lubk0 Odesláno 5. únor 2010 Odesláno 5. únor 2010 Mne to zatim take nepresvedcilo ... Mne se viac paci stare vo vsetkych ohladoch ... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.