zabit Odesláno 2. prosinec 2010 Odesláno 2. prosinec 2010 no na ty baterce je nalepka Peugeot jeste v nemcine, auto mam 4tej rok a celkove je stary 10let , tipuju to na tech 10 let stari Citovat
zabit Odesláno 2. prosinec 2010 Odesláno 2. prosinec 2010 jeste by me zajimalo co je dulezitejsi pro \"rychlejsi\" start ? AmperHodiny nebo Startovaci proud pr: ktera je lepsi 63Ah 610A, nebo 67Ah 510A ? Citovat
MilanF1 Odesláno 2. prosinec 2010 Odesláno 2. prosinec 2010 Pokud má 10 let, tak podle mě přesluhuje - my máme ještě Optimu - suchá a po asi 18 letech ještě dává, ale už je slabá (v autě mám klasiku 55Ah). Nová má výkon asi 120Ah a startovací taky hodně. Podle mě je pro startování je lepší těch 610A. Ta druhá bude dávat méně proudu, ale na vybití bude potřebovat více času - toť můj lajcký názor. [upravil dne 2/12/10 10:48 MilanF1] Citovat
zabit Odesláno 2. prosinec 2010 Odesláno 2. prosinec 2010 taky si myslim ze Ah jsou jen na to kolik by ta baterka treba vydrzela bez dobijeni, takze kolikrat je schopna otocit starterem nebo treba jak dlouho na ni muze hrat radio bez motoru, ale na start ze je lepsi mit vetsi startovaci proud Citovat
zabit Odesláno 3. prosinec 2010 Odesláno 3. prosinec 2010 tak Varta na miste, a startuje to krasne, na puvodni baterce byl rok 2005, uvidime kdyz necham auto par dni stat jak bude startovat, kdyztak jeste zhavici svicky by to mozna chtelo Citovat
MilanF1 Odesláno 3. prosinec 2010 Odesláno 3. prosinec 2010 Já nevím, jak je to u HDI, ale mě když odešel žhavič na P309, tak to sice chytlo (asi -10°C), ale hádalo se to, zvuk hrozný a musel jsem trochu stát na plynu, jinak by to chcíplo. Pokud se ti nehádá, tak žhavení bude asi v pořádku, ale jak říkám, u HDI jsem to neřešil. Citovat
Péťa Odesláno 3. prosinec 2010 Odesláno 3. prosinec 2010 Nebojíš se, že Ti ten přístřešek pod náporem sněhu spadne? Citovat
ozzy56 Odesláno 3. prosinec 2010 Odesláno 3. prosinec 2010 jeste by me zajimalo co je dulezitejsi pro \"rychlejsi\" start ? AmperHodiny nebo Startovaci proud pr: ktera je lepsi 63Ah 610A, nebo 67Ah 510A ? jestli si dobře pamatuju, tak 63Ah je kapacita, tzn. jak dlouho lze odebírat určitý proud, 610A je hodnota, kolik ampér lze z ní najednou odebírat (startovací proud) Citovat
zabit Odesláno 4. prosinec 2010 Odesláno 4. prosinec 2010 Nebojíš se, že Ti ten přístřešek pod náporem sněhu spadne? minulej rok na nem bylo 50cm snehu a jen se uprostred trochu prohnul, kdyz se to stavelo tak se na to povesili chlapy a jen se to trochu ohlo, ale trubky drzi o 106 nebo spis o 306 Citovat
momo306 Odesláno 6. prosinec 2010 Odesláno 6. prosinec 2010 nazdarek. mne sa s HDi podarilo nastartovat pri -13,7 na prvy krat, sice rachot jak tank ale motor isiel hned. baterka je tam minimalne 3 rocna adobijal som ju rok a pol naspat. aditivum davam castrol. Jak som tak cital vase startovania normalne zacinam mat strach zo zimy Citovat
lukasko252 Odesláno 6. prosinec 2010 Odesláno 6. prosinec 2010 ja som skúsil pred včerom bolo mínus 14 a len raz som nažhavil že čo to urobí a pekne na prvý krát bez problémov chytilo na brnk som len skúšal či sú dobré žhaviče vyzerá to tak že áno :-) chvalabohu Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.