Chepp Odesláno 16. únor 2010 Odesláno 16. únor 2010 jelikoz moje spojka na hdi uz je jaski pomalu po smrti tak ji ceka vymena.. ale vy tu resite stejne 2.2 coz se tedy asi mne netyka.... ach jooo... Citovat
oddie Odesláno 16. únor 2010 Odesláno 16. únor 2010 Původně zaslal: Chepp jelikoz moje spojka na hdi uz je jaski pomalu po smrti tak ji ceka vymena.. ale vy tu resite stejne 2.2 coz se tedy asi mne netyka.... ach jooo... 2,0 HDI, máš to jasně napsané i v obrázku. Citovat
Chepp Odesláno 16. únor 2010 Odesláno 16. únor 2010 oo.. ja sem trubka... tka hlasim se jako pokusny kralik. Autum vubec nerozumim... Citovat
oddie Odesláno 16. únor 2010 Odesláno 16. únor 2010 Jak jako pokusný králík? Jestli budu zkoušet montáž 6-kvaltu, tak pochopitelně na svém, co bych měl z toho, že to bude mít někdo jiný Ale jestli chceš, můžu ti pak nechat tu zánovní spojku... vlastně ne, tobě tam podle popisu stejně nepůjde, je na model od 05/99 výš. Citovat
Chepp Odesláno 16. únor 2010 Odesláno 16. únor 2010 ja to vedel... nikdo mne nema rad... zlobil sem na vanoce... to bude tim... Citovat
MatrixChose Odesláno 16. únor 2010 Odesláno 16. únor 2010 To nepůjde, old model má fakt jinou. Citovat
max_payne Odesláno 16. únor 2010 Odesláno 16. únor 2010 ten 6kvalt by mohol byt zaujimavy pri mojich 140k po chipe, ale sam to nedokazem urobit. Toto je vysoka skola na ktoru som nechodil...:D Citovat
oddie Odesláno 17. únor 2010 Odesláno 17. únor 2010 Tak průměry hlavního spojkového válce (vysílače) jsou stejné, průměry přijímačů se liší - 19,05 vs. 23,81 u 406. Ale to je asi dáno jiným přepákováním, když jsou shodné průměry vysílačů, vadit by to nemělo. Ještě mě napadlo, jestli nebude problém s tempomatem, funguje jen při 4 a 5, přitom na převodovce není žádný snímač. Zřejmě to tedy řj zjištuje z otáček a rychlosti, je tedy otázka, co to udělá při změně převodových poměrů... Citovat
oddie Odesláno 18. únor 2010 Odesláno 18. únor 2010 Tak spíš to vypadá, že se na to asi vyprdnu. Ne jednu stranu mě ten 6 kvalt hodně láká, na druhou stranu se mi nechce do auta, co má hodnotu nějakých zhruba 70-80 vrážet dalších skoro 20, kór ne s mým malým nájezdem, kdy se to nevrátí nikdy... Citovat
dobrmik Odesláno 18. únor 2010 Odesláno 18. únor 2010 skoda.myslel jsem ze budes prvni kdo se do toho pusti.kdybych nepotreboval auto kazdej den jdu do toho.jen takhle cekam kdo to zkusi prvni abych mel vse pripravene...a co ta prevodovka ze 607? Citovat
oddie Odesláno 18. únor 2010 Odesláno 18. únor 2010 Leda byste mě zasponzorovali 10 bych do toho ještě dal, ale za víc mi to fakt nestojí. Zvlášť ne když jsou to nákupní ceny a ještě je třeba přičíst práci, a že by to ten víkend sežralo určitě. [upravil dne 2/18/10 oddie] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.