Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

V manuály na P-306 pre modely po r.v.99 som našiel v sekcii s poistkami na pozícii č.5 okrem iných klasických relátok aj \"relé denných svetiel\", preto sa pýtam čo to vlatne má byť to relé denného svietenia. Mali nejaké 306 originál z výroby denné svietenie?

[upravil dne 6/1/10 marko306]

Odesláno

no do nekterych 306 se ty patice pro relatka musely davat, nasel jsem ty schemata taky pro 106, jsou shodna s tim jak je to udelane ve 406.

O tom, zda ty patice byly pripravene asi u 106 a 306 rozhodovalo, do ktere zeme na export byly ty auta urceny.

Napriklad v moji 106, ktera byla do Nemecka jsem ty patice nenasel. Ve 406 ktera sla do Holandska patice byly, stacilo pak dosadit jen ty dve rele.

Odesláno

moja 306 by mala pochádzať originál z talianska. Dá sa nejako cez VIN a Servicebox zistiť či to mám predpripravené? Nejaké voľné miesta na relátka tam mám, ale to nebude na to denné svietenie :myslim

Toto je moja poistková skrinka. Mám tam voľné iba dve miesta na relé. Jedno je medzi relátkami, ale to nebude ono a potom ako je to O, tak tam vedľa neho by to mohlo byť, ale je to slepé, nevedú tam žiadne káble :(

[upravil dne 6/1/10 marko306]

post-0-14109612052572_thumb.jpg

Odesláno

ja je mam,umisteny jsou v pojistkove skrince u motoru

v dolni casti je videt zluty bocnik,pod nim je jeste modry,po vymene za rele denni sviceni funguje,ale ja to nevyuzivam,jsem zvykly po nastartovani otocit packou

[upravil dne 6/1/10 genzer]

post-0-14109612244208_thumb.jpg

Odesláno

no to máš potom parádne aj tak.

Toto je moja chudobná poisková skrinka pri motore a aj to voľné miesto za tým relátkom je tak isto slepé:nevim

[upravil dne 6/1/10 marko306]

post-0-14109612244499_thumb.jpg

Odesláno
Původně zaslal: genzer

ja je mam,umisteny jsou v pojistkove skrince u motoru

v dolni casti je videt zluty bocnik,pod nim je jeste modry,po vymene za rele denni sviceni funguje,ale ja to nevyuzivam,jsem zvykly po nastartovani otocit packou

[upravil dne 6/1/10 genzer]

Jak to relé prosím tě přesně vypadá a jak by se to dalo dodělat,mam to v motorovém prostoru u pojistek uplě přesně takové co na fotce.Dík
  • O 6 let později...
Odesláno (upraveno)

Je to tak. Jedno relé na parkovačky a druhé na tlumené. To neobsazené je tuším na elektronickou blokaci automatické převodovky.

 

Upraveno uživatelem GoRRe

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...