Guest joda4O6 Odesláno 1. leden 2010 Odesláno 1. leden 2010 Zdravim vsechny zniceho nic my zacala svitit (prosvecovat) kontrolka STOP nevim co stim auto jede normalne nic zvlastniho jsem nespozoroval mam 1.9TD r.v.96 diky za odpovedi [upravil dne 2/1/10 joda4O6] Citovat
Guest joda4O6 Odesláno 1. leden 2010 Odesláno 1. leden 2010 olej mam cerstve po vymene a vodu taky takze to bych zatim vyloucil Citovat
dolly1010 Odesláno 1. leden 2010 Odesláno 1. leden 2010 radši si to měrkou ověř, jestli tam ten olej fakt je. U vody to samý Citovat
marko306 Odesláno 1. leden 2010 Odesláno 1. leden 2010 a iba samotná kontrolka STOP? Nemala by svietiť buď kontrolkou ručnej brzdy alebo mazaním? Citovat
ozzy56 Odesláno 1. leden 2010 Odesláno 1. leden 2010 jojo,měla by svítit i konkrétní kontrolka,ale když na ní bude špatná žárovka,bude svítit jen STOP--zkus přední desky a nádobku kapaliny [upravil dne 1/1/10 ozzy56] Citovat
Guest joda4O6 Odesláno 1. leden 2010 Odesláno 1. leden 2010 vse jsem rucne kontroloval vseho tam je akorat a ty předni desky mam rozumet jako brzdovy desticky ja tam nemam ale zapojeny ty konektory na hlidani opotrebeni? Citovat
Dave_k Odesláno 1. leden 2010 Odesláno 1. leden 2010 Špatné čidlo teploty na chladiči nebo problém s chlazením rozsvěcí tuhle kontrolku. Jakou teplotu Ti při provozu ukazuje teploměr? Citovat
ozzy56 Odesláno 1. leden 2010 Odesláno 1. leden 2010 jo,myslel jsem destičky,ale když je nemáš zapojené--zkus se podívat na ty kabely,co se do nich právě napojují ty kablíky od desek-ty se mohou někde dotýkat kostry...,pořádně zaizolovat Citovat
Dave_k Odesláno 1. leden 2010 Odesláno 1. leden 2010 Tak může zlobit to čidlo na chladiči. Chtělo by ho proměřit při studeným motoru jakej odpor hází. Citovat
Guest joda4O6 Odesláno 1. leden 2010 Odesláno 1. leden 2010 ja mam takovej pocit ze nemam cidlo teploty na chladici ale před naftovym filtrem jestli najdu foto tak to ukazi kde Citovat
Dave_k Odesláno 1. leden 2010 Odesláno 1. leden 2010 Na chladiči by mělo být taky. Podle něj spínají sahary. Citovat
Dave_k Odesláno 1. leden 2010 Odesláno 1. leden 2010 Tak koukám do serviceboxu a na chladiči asi nebude, ale může zlobit jedno z těchto. Není ještě jedno čidlo za tím filtrem? Samozřejmě, že to nemusí být příčina, ale i přehřátí má za následek rozsvícení STOPky. Jen je kontrolu proměř. Kolik by měla dávat najdeš třeba v náhradních dílech autokely nebo elitu. Citovat
Guest joda4O6 Odesláno 1. leden 2010 Odesláno 1. leden 2010 ok to zkusim potřebu akorat vyloucit mazani abych stim mohl odjet domu a tam to dat do servisu nebo alespon do garaze abych na to mel klid jinak diky vsem za odpovedi snad to bude jen prkotina. Citovat
ozzy56 Odesláno 1. leden 2010 Odesláno 1. leden 2010 mazání motoru--za běhu motoru vytáhni konektor z tlak.čidla a spoj s kostrou--musí se rozsvítit kontrolka mazání Citovat
Guest joda4O6 Odesláno 1. leden 2010 Odesláno 1. leden 2010 sahary nejdou jsou odpojeny a kdyz se rozsviti ta kontrolka tak to maze jo? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.