Andreww Odesláno 15. březen 2013 Odesláno 15. březen 2013 Ten volant je strašný Ale jinak to letí pěkně Citovat
Guest Džůny Odesláno 15. březen 2013 Odesláno 15. březen 2013 To je mazec. Něco takového chci časem udělat s 205tkou. Citovat
odee Odesláno 17. březen 2013 Odesláno 17. březen 2013 Ten fanda je super, kdysi sem viděl 110R s motorem VR6, byla černorůžová s pavučinama, oplastovaná ve stylu 130RS a stovku tam borec uváděl tuším něco málo přes 4 vteřiny, ale stím,že to mělo i vstřikování dusíku:D Ale i ten fanda to musí mít pod 6:roker Citovat
odee Odesláno 17. březen 2013 Odesláno 17. březen 2013 ha, tady sem nasel i takový krátký videjko s ní, akorát teda sem myslel, že na ní byly pavučiny a ne plameny:myslim no, je to už pár let, no... Citovat
Judes Odesláno 24. březen 2013 Odesláno 24. březen 2013 Okrem tých kolies do \"A\" je to pekný kus. Citovat
jiri106xs Odesláno 24. březen 2013 Odesláno 24. březen 2013 Ještě, že je to VT... a dost nepovedené. Citovat
Pumpar Odesláno 24. březen 2013 Odesláno 24. březen 2013 už vim kde vzal čakom inspiraci http://www.maxihayat.net/maxiforum/modifiye-tuning/65102-peugeot-406-modifiye-peugeot-406-tuning-peugeot-406-resimler-peugeot-406-a-2.html Citovat
Háček Odesláno 24. březen 2013 Odesláno 24. březen 2013 Dlouho sem nic nepřidal do sekce tuning .. tak tady sem něco vyštrachal, možna to tu už je ale každopádně pěkná práce na 304 [upravil dne 24/3/13 23:27 od Háček] Citovat
Andreww Odesláno 24. březen 2013 Odesláno 24. březen 2013 Takové bych taky bral Teď jsou 2ks na bazoši na prodej, ale to bych nedal Citovat
Háček Odesláno 24. březen 2013 Odesláno 24. březen 2013 tyvo*e Andreww ... šábnem se na pul já si beru předek a ty si nech zadek ale koukam ani moc nestojí tady jedna : http://auto.bazos.cz/inzerat/22839094/Peugeot-304-Kabriolet.php a tady druhá: http://auto.bazos.cz/inzerat/22839017/Peugeot-304-Kabriolet.php ps: vlastně když si moh strejc na naší zahradu ted nedavno dotahnout gazika tak proč bych si ja nemoh dotahnout 304ku Citovat
Háček Odesláno 25. březen 2013 Odesláno 25. březen 2013 .. asi poprosím Administrátory aby zakázali na serveru používat slovo háček jinak s penězma sme na tom stejně tak šetři šetři ... ja už mam našetřeno 500,- Citovat
KingSpade Odesláno 25. březen 2013 Odesláno 25. březen 2013 Háček: jsi nešel o víkendu do hospody co? Citovat
Andreww Odesláno 25. březen 2013 Odesláno 25. březen 2013 Já musím platit celolak. Na další už nemám Citovat
odee Odesláno 26. březen 2013 Odesláno 26. březen 2013 HMMM..ta vypadá krásně, jen bych měl jednu výhradu. 306 má totiž opticky strašně malý zrcátka a jak sou v té barvě, tak podle mě vypadjí ještě menší. Jinak na kolech sem nikdy barvy neměl rád, ale některý projekty mě přesvědčujou o tom, že to může vypadat fantasticky. Třeba zrovna tahle 306:super Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.