Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

origo radio 406


MiliVFR

Recommended Posts

Původně zaslal: johnn_y

dneska jsem zapojil origo radio do moji 406 a mam taky problém rádio ukazuje a když dám naplno tak hlaje strasne potichu a taky bylo puvodne z coupe kde byl zesilovač JBL

Ty máš ještě starej model takže BSI se může vyloučit a zesik na to by podle mne neměl mít vliv jelikož je napojenej až za koncovejma výstupa z rádia místo repráků a repra jsou zapojený až do něj. Tam bude problém v něčem jiným. :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přes zesak to hraje celkem dobře ale furt to neni ono, kopiruje mi piskáním otáčky motora ale sešteloval jsem to aby to nebylo slyšet a jde to poslouchat lepší jak ticho v autě.

Takže bych řekl že chyby na tom radiu předzesilovač. a je nutnost aby to hralo mit zesilovač.

[upravil dne 6/1/10 johnn_y]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak je to tak. Teď jsem kouk do service boxu a tam opravdu rozlišují radia se zesilovačem a bez. Takže je opravdu potřeba dávat pozor při koupi radia, zda bylo bez a nebo se zesilovačem. Když bylo se zesilovačem, tak ho i s ním koupit. Ale platí to pro všechny 406ky, nejenom pro coupe.

[upravil dne 7/1/10 HonzaZ]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak asi vím jak se to pozná bez rozebrání.

To rádio co má ty výkonové stupně má na zadní straně chladič právě pro ty výkonové stupně. Viz foto:

Takže vyřešit zeslabení musím jinak. :myslim

[upravil dne 7/1/10 Dave_k]

post-0-14109612273064_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dave_k

:xvul To mě tak trochu přivádí na myšlenku proč to rádio už \"řve\" na 2 stupeň hlasitosti.

Mám JBL v autě a kdyby tam bylo rádio bez toho předzesilovače tak to zesílení a zeslabení se bude chovat \"normálně\"?

P.S. Měl jsem tam jeden čas rádio s CD a to se chovalo co se týká hlasitosti stejně jako to co mám od začátku v autě. Teď už hraje v jiném autě bez zesiku.

Neměl by jste někdo tohle \"ztišený\" rádio do NM na odzkoušení? ::myslim

EDIT: teď koukám, že s MiliVFRem bychom se mohli nějak dohodnout. ;)

Dohodě se nebráním ;)

[upravil dne 7/1/10 Dave_k]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tohle jsem našel na cizincích

PU 1633 A (? ) : 96 431 804 80 => K7 avec ampli JBL

PU 2184 A © : 96 431 801 80 => CD sans ampli JBL

PU 2294 A © : ?

PU 2381 A (? ) : 96 462 596 77 => CD sans ampli JBL

PU 2473 A (G) : 96 516 038 VV => CD avec ampli JBL (Watton77)

PU 2473 A (B) : 96 473 407 77 => CD sans ampli JBL

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: HonzaZ

Dave_k: ještě by stálo za to to napíchnout na dia, zda by se to nedalo nějak nastavit. Předpokládám, že máš nový model.

Mám, ale bez MUX. Myslím, že už jsem to s někým probíral a toto se asi přes dia nastavit nedá. :myslim

Původně zaslal: HonzaZ

Ten chladič na zadní straně je pro výkonové stupně. Předzesilovač má každé radio ať má JBL nebo ne. Předzesilovač vytváří a upravuje signál pro výkonový zesilovač a ten je buď integrován v radiu, nebo je externí.

Blbě jsem to napsal. Opravím ;)

Každopádně pokud tam nejsou výkonové stupně tak bez zesiku to bude jen šeptat.

[upravil dne 7/1/10 Dave_k]

[upravil dne 7/1/10 Dave_k]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...