Guest j.visky Odesláno 25. listopad 2009 Odesláno 25. listopad 2009 chci se zeptat, jestli ste se setkali s podobnym \"problemem\". Chtěl sem přezout 607 na zimáky na plecháče. Ale šrouby nesjou utažený až na \"hlavě šroubu\" ale je tam volně ta podložka, kolo drží, ael vypadá to trochu nebezpečně. Koukal jsem do manuálu, kde je obrázek s takto utaženým šroubem a volnou podložkou s textovím doplněním \"OK\". je to i podle Vás v pořádku? [upravil dne 25/11/09 j.visky] Citovat
Laďa Odesláno 25. listopad 2009 Odesláno 25. listopad 2009 Ano je to tak. Máš origo šrouby s origo Alu kol a dal jsi je na plecháče, že? Alu mají rovnou dosedací plochu a plechy kužel. Ale být tebou pořídím si šrouby na ty plecháče s dosedací plochou kužel. Citovat
Guest j.visky Odesláno 26. listopad 2009 Odesláno 26. listopad 2009 jj asi to tak bude.šrouby sem si chtěl koupit nějaký, aby mi tam šli normálně, jne sem chtěl ještě radu skušenejších.DÍKY Citovat
ozzy56 Odesláno 26. listopad 2009 Odesláno 26. listopad 2009 ty šrouby jsou OK--mají být překryty poklicí,takže nejsou ani nebezpečné,ale na vrakáči koupíš levně šroubů hafo... Citovat
Guest j.visky Odesláno 26. listopad 2009 Odesláno 26. listopad 2009 takže se nic nestane když tam necham stávajíci originály, ale \"lepší\" bude mít šrouby na míru?! Citovat
shwaara Odesláno 26. listopad 2009 Odesláno 26. listopad 2009 ... což mi připomíná, že mi po prodeji plecháčů doma nějakým nedopatřením zůstaly šrouby z origo plecháčů.... (16 nebo 20ks nebo kolik jich je...) Citovat
PecaTu Odesláno 26. listopad 2009 Odesláno 26. listopad 2009 To by znamenalo že si mi je k tomu nedal:D, ale to nic já uš je stejně nemám byli mi tak nějak na h..... Citovat
shwaara Odesláno 26. listopad 2009 Odesláno 26. listopad 2009 No, taky mi to asi po 2 měsících došlo Koukám k rezervě a říkám si, co to tam je za bordel... :-D Nějak mě nenapadlo, že při prodeji kola se k tomu dávají i šrouby, takže sorry, příště ) Citovat
shwaara Odesláno 12. březen 2010 Odesláno 12. březen 2010 Ahoj, měním kola a napadla mě taková věc: Budou mi na 17\" Feline pasovat šrouby z 16\" origo plecháčů nebo z 16\" Vivace?? Díky. Citovat
pagot Odesláno 12. březen 2010 Odesláno 12. březen 2010 me pasujou , mam sice jine 16ky ,ale taky orig p607 ,na 17ky ori p607 no problemo Citovat
shwaara Odesláno 12. březen 2010 Odesláno 12. březen 2010 Budu muset kouknout, jestli se ty šrouby z plecháčů nějak liší. Citovat
pagot Odesláno 13. březen 2010 Odesláno 13. březen 2010 ja plechace nemam , mel jsem 17ky alu pak 16alu a ted zase 17ky napsal jsem ti to spatne Citovat
shwaara Odesláno 13. březen 2010 Odesláno 13. březen 2010 Já má na 16\" Vivace tyhle šrouby, tak snad půjdou i na 17\" Feline. http://img697.imageshack.us/img697/1795/p3040165.jpg Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.