razzo Odesláno 11. listopad 2009 Odesláno 11. listopad 2009 Ahojte, som novy clen..Uz od mlada som tuzil po velkom aute klasickych tvarov a dnes konecne idem zobrat jednu 605srdt. Uz som ju bol pozriet a je vo velmi zachovalom stave,motor ide ako vino, takze sa na nu tesim. Auticko si kupujem na to aby som s nou jazdil do prace dlhsie trasy s malou spotrebou a aby sme mohli do kufra pobalit aj kocik ked ideme niekam s dcerkou Okrem 605 vlastnim este Golf mk1 automat, Audi coupe qauttro, a Audi 80 quattro sedan.. Ako vidiet auta starsich rocnikov su mojov zalubov, dufam ze rovnakej lasky sa dostane aj 605ke, aj ked ju musim zo zaciatku brat ako pracovne auto. Nefunguje nanej otackomer a ide slabo ventilator, ale vdaka vasmu clubu som velmi rychlo zistil ako odstranit tieto zavady takze dufam ze aj v priprade dalsich problemov s ktorymi by som si nevedel rady tak pomozete.. Tak isto na oplatku pri zistovani novych poznatkov sa s vami rad rozdelim o svoje skusenosti , prevedene opravy popripade nejake vylepsenia . Tesim sa na ucast v diskusiach , s pozdravom Razzo [upravil dne 11/11/09 razzo] Citovat
dzana.m Odesláno 11. listopad 2009 Odesláno 11. listopad 2009 ahoj vitám te tady a přeju ti at ti 605 slouží hodne dlouho:) Citovat
Podlesny Odesláno 11. listopad 2009 Odesláno 11. listopad 2009 Vítam ťa aj ja a ak prídeš na to ako ten otáčkomer opraviť, tak si u mňa kráľ. Citovat
OK406 Odesláno 12. listopad 2009 Odesláno 12. listopad 2009 Taky tě vítám na P-C a hodně kilometrů a spokojenosti s 605. Citovat
P607Olda Odesláno 12. listopad 2009 Odesláno 12. listopad 2009 razzo, vítaj a užívaj si vozidlo:super Původně zaslal: Podlesny Vítam ťa aj ja a ak prídeš na to ako ten otáčkomer opraviť, tak si u mňa kráľ. razzo píše, že už veľmi rýchlo zistil, ako odstrániť tieto závady, takže som nepovažoval za potrebné dávať odkazy. Podlesný, prepájkovať tú dosku (kondenzátory) si už skúšal? [upravil dne 12.11.2009 P607Olda] Citovat
marko306 Odesláno 12. listopad 2009 Odesláno 12. listopad 2009 tak teda vytaj medzi nami. Hádam si tu porozumieš s \"marcel505\". Ten je tak isto zaťažený na staršie autá Citovat
razzo Odesláno 12. listopad 2009 Autor Odesláno 12. listopad 2009 Dakujem za privitanie. Podlesny myslim ze tu bolo viacero moznosti ako to spravit a co to moze sposobovat - plosak, kable, konektor... cez vikend idem na to a budem referovat ze co a ako. A starsie auta, preferujem auta do r.vyroby 97, po tomto roku sa bohuzial zacali auta vyrabat ako spotrebny material... A inak, 605ka uz je doma, prve pocity z jazdy - prvy den cca 250km, dnes dalsich cca 300 km najazdenych , prijemne vozenie,auto celkom zachovale, interier ok, zvonku chyba lista pod svetla, zadne dvere sa tazko otvaraju... Takze myslim ze nic strasne s cim by som sa nepopasoval a nespravil to auto k obrazu svojmu... [upravil dne 12/11/09 razzo] Citovat
P4WLYK Odesláno 14. listopad 2009 Odesláno 14. listopad 2009 Taky mám rád starši auta a mám taky 605 2,1srdt jen mě se seká tacho na 80km/h... :/ a palivoměr funguje jak se mu zachce Citovat
razzo Odesláno 15. listopad 2009 Autor Odesláno 15. listopad 2009 Zdravim vas.. Takze ventilator spojazdneny, po premerani konektora som zistil ze tam nejde vobec prud. Poistky boli vsetky v poriadku tak som natiahol novy kabel od poistkovej skrinky a ventilator funguje, dokonca mam podozrenie ze je tam novy kus... origo kabelaz vedie cez paubovku tak sa mi to nechcelo vsetko rozoberat aj ked varianta s nahradnym kablom je len docasna... Bohuzial nedostal som sa k tomu aby som skumal zavadu otackomera, predsa len starostlivost o male dieta a rodinny dom zaberie dost casu, tak ked si najdem chvilku v priebehu tyzdna tak do toho skocim http://www.peugeot-club.cz/kniha/img/opilec.gif ... Citovat
P607Olda Odesláno 15. listopad 2009 Odesláno 15. listopad 2009 Otáčkoměr: Můj příspěvek Zasláno 10.5.2009 v 18:27 Citovat
razzo Odesláno 16. listopad 2009 Autor Odesláno 16. listopad 2009 P607olda : Dakujem,, ten tvoj prispevok uz mam ulozeny medzi oblubenymi... dufam ze to pomoze , hned jak budem moct tak sa do toho pustim... potom zreferujem vysledok... Citovat
SV 24 Odesláno 16. listopad 2009 Odesláno 16. listopad 2009 vitej v klubu! Taky mam rad starsi auta a obvzlast 605ky! Citovat
razzo Odesláno 16. listopad 2009 Autor Odesláno 16. listopad 2009 no mne sa 605ka zacina cim dalej tym viac pacit... ako vozenie je vynikajice, a co ma tesi tak spotreba sa mi zatial pohybuje okolo 5L na sto... na cca 20L paliva som presiel 400 km... ale zase jazdim drvivu vacsinu medzimesto a do 120 kmh a vlastne je to auto tak pohodlne ze ma to ani nelaka ist rychlejsie lebo v nom chcem byt co najdlhsie Citovat
razzo Odesláno 16. listopad 2009 Autor Odesláno 16. listopad 2009 a este ma napadlo.. Ako je prichyteny zadny znak?myslim leva ... su po nom dierky, alebo je iba prilepeny? urcite by sa mi viac pacil zadok bez neho, posobi to elegantnejsie a sirsie....a mylsim ze nejake 605ky ho tam nemaju... Citovat
P4WLYK Odesláno 17. listopad 2009 Odesláno 17. listopad 2009 je přilepený a jsou tam i dírky. Já bych ho chtěl vyměnit za znak ze 406. a Přední taky. Jinak já jezdim tak cca za 7, většinou totiž jezdim město a okrsky... a překvapivě se mi v něm taky nechce jezdit moc rychle :D tohle auto prostě je návykovy.. Citovat
P607Olda Odesláno 17. listopad 2009 Odesláno 17. listopad 2009 Původně zaslal: razzo ani nelaka ist rychlejsie lebo v nom chcem byt co najdlhsie Súhlas!!!!! Pohodlné kreslo, dobrá hudby z kvalitných reproduktorov, škoda vystupovať. [upravil dne 17.11.2009 P607Olda] [upravil dne 17.11.2009 P607Olda] Citovat
P607Olda Odesláno 17. listopad 2009 Odesláno 17. listopad 2009 Priliehavý výraz je \"prevážať sa\", to znamená vychutnávať si jazdu len tak pre radosť. [upravil dne 17.11.2009 P607Olda] Citovat
razzo Odesláno 20. listopad 2009 Autor Odesláno 20. listopad 2009 Taaaak uz su doma nove cedule.. Hadajte ake? Citovat
razzo Odesláno 20. listopad 2009 Autor Odesláno 20. listopad 2009 pastorek : chod si podat lotto :DDD tipujes spravne , proste SPZ musi byt.. takze mam BA-605XO.... tesim tesim tesim.... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.