JeanK3 Odesláno 5. říjen 2009 Odesláno 5. říjen 2009 Zdravim, jsem nestatnej a neustale premyslim, jak se to mohlo stat. Dneska odpoledne na parkovisti jsem otocil volant az nadoraz a slapl jsem plyn k rozjedu, najednou byl velky rachot a pak volant tahne podivne... Zjistil jsem, ze ma silne poskozeny predni tlumic. Tedy nejprve vylomil horni zavit (matice), vypadl do kola... Porad premyslim, jak se to mohlo stat. Nesouvisi s tim, jak pred tydnem (650 km zpatky) v noci auto na vterinku ocitlo ve vzduchu, kdyz jsem prehledl zeleznicni prejezd z kopce a pristani bylo tvrde. Ale pak tech 650 km jelo v pohode. Ze by poskodilo horni zavit s matici tlumice a nedrzelo to a to pak projevi, kdyz otocim volant az nadoraz? Budu rad, kdyz budu mit jasno. Diky Citovat
Ferry Odesláno 5. říjen 2009 Odesláno 5. říjen 2009 spis bude zarezle horni ulozeni tlumice a tim se to ukroutilo, taky praska predni pruzina, je tu o tom napsano dost napr. zde holt zanedbana udrzba, ten skok taky mohl prispet [upravil dne 5/10/09 Ferry] Citovat
JeanK3 Odesláno 5. říjen 2009 Autor Odesláno 5. říjen 2009 Prave na horni zavitu, kde je matice, nejsou zadne znamky koroze. Asi nasledky ten skok na zeleznicni prejezdu, ale nestacim se divit, ze jeste 650 km \"drzelo\" bez matici. Je to asi uplna blbost, spis vylomil zrovna na parkovisti. Citovat
MJSytic Odesláno 6. říjen 2009 Odesláno 6. říjen 2009 Já osobně si myslím, že ten skok to načal. Jelikož si jel těch 650km více méně rovně, tak to nebylo namáhaný na krut. No jak si dal na parkingu plný rejd, tak ze to celý zkroutilo a bylo to Něco podobnýho se mi tenkrát stalo na služební feldě. Sjel jsem z obrubníku a bylo to – taky zanedbaná údržba, jak to u soukromníků bývá Citovat
JeanK3 Odesláno 6. říjen 2009 Autor Odesláno 6. říjen 2009 Je to mozny, spis jsem rad, ze ta zavada projevila v sousedni meste (temer doma). Casto jezdivam na Slovensko a to by bylo horsi, kdyby zrovna tam tlumic vylomil... Uz jsem objednal 2 ks nove tlumice a za kus stoji 2.000 kc. Myslim si, ze je to slusna cena. Citovat
Ferry Odesláno 6. říjen 2009 Odesláno 6. říjen 2009 doporucuju rovnou vymenit ta horni ulozeni, alespon loziska, pokud budou misky OK, jinak trpi pruziny a praskaji, hlavne ne Monroe, dej Febi nebo SKF Citovat
pavloucha Odesláno 7. říjen 2009 Odesláno 7. říjen 2009 stalo se mi to samý na starý 406,taky ulítla matice se závitem, v lomu byl vidět kaz,měl jsem zrovna za sebou 900 km po Německu,takže ještě,že se to stalo tady doma a jak píše Ferry to horní uložení bych vyměnil taky i když v mém případě to prdlo,protože ta matice byla povolená [upravil dne 7/10/09 pavloucha] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.