Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

rozobrat zadnu napravu a prestavit torzne tyče.....pokud to chce delat potrebujes jeste 2 lidi.....

kdyztak si napis o navod:super

Odesláno
Původně zaslal: aqwaster

Mě by spíš zajímalo jak moc složitá by byla přestavba vyhodit tu torzku a dát tam nezávisle zavěšený nápravy :o)

to si kup jiny auto:-D a ne 206..ta naprava k ni proste patri..ja nevidim v tyhle naprave problem....sice kolikrat v zatacce jedu po třech kolech..ale to neva:-D drži to dobře:-D

Odesláno

Chalani, čo vymyšlate. Všetko čo spravíte na zadnej náprave môže zhoršiť jazdné vlastnosti a na mokrej ceste sa vám to nevyplatí. Uvedomte si, že akýmkoľvek znížením, či už otočením torznej tyče, alebo znížením pružín sa vám zníži zdvih zadnej nápravy a v zákrute pri vyžšej rýchlosti sa tlak na zadnej náprave nestratí v pružinách, ale sa prenesie cez pevné dorazy do karosérie, nemá sa kde tlmiť a ste v šmyku. Bacha teda na takéto ametérske úpravy. Ak neveríte vyskúšajte naložiť do kufra 250 kg, auto vám krásne sadne, ale zdvih nápravy sa skráti asi len na dva cm. Prejdite autom v 90km/h nejakú nerovnoť, či hupák a auto začne plávať. Prečo? Nízka zadná náprava, pérovanie na dorazoch, zmena geometrie a katastrófa na svete.

Nevymýšľajte, výrobca vie prečo to auto spravil tak ako je !

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...