Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

MS Excel - samostatny proces


AKCZ

Recommended Posts

No to jo, ted koukám že jsem si blbě vysvětlil ten screen, jsem myslel že to tak chce, a on to vlastně tak má :mad:

No ale když otevřu jeden soubor, pak ho minimalizuju a otevřu druhej, oba dvojklikem na xls soubor, tak mám dvakrát otevřený Excel, je v defaultním nastavení. Win 7 a Office 2007

[upravil dne 21/9/09 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem z toho uz vazne jelen :o .. Word se mi otevira jako nova relace.. tak jsem kouknul do nastaveni a na prvni pohled byl rozdil v polozce \"Zprava DDE\" kde u Wordu je \"FileOpen(\"%1\")\" a u Excelu \"Open(\"%1\")\" .. tak jsem u Excelu pridal \"File\" coz me i na prvni pohled prislo logicky ale jedine ceho sem tak dosahl ze otevru jedno okno Excelu a dalsi uz ne.. ani nove okno ani \"poddokno\" :myslim ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skúšaj postupne, ja som na to tak išiel. Najskôr som vypol to otváranie tom istom okne. Začalo to fungovať, ale hlásilo chybu súbor nénájdený pre tie s medzerou. Tak som dal úvodzovky okolo toho parametra, potom už hlásil chybu program kde som odklepával xls súbor - odskúšané z Prieskumníka a aj z Total commandera. Tak som vypol to DDE a už to šlapalo ok. Ale dnes keď tam pozriem DDE mám už zapnuté ale to Open(%1) tam nemám:myslim, tiež som sa hral s voľbou Nástroje/možnosti/obecné a zapnúť voľbu \"Ignorovat jiné splikace\" v Exceli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypnutim DDE jsem to nakonec asi zprovoznil.. ale uvidime jestli prijdou nejaka uskali.. nevim co to je :)

Edit: Heh tak to je vtipne.. DDE se zaskrtava samo i po odskrtnuti a jak rikas.. zustanou tam pak prazdne radky.. taky je dulezitej parametr \"/n\" za cestou k excel.exe ktery zachova nazev oteviraneho souboru..

[upravil dne 22/9/09 AKCZ]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeste zajimavost.. pri prvnim spusteni noveho okna po poklikani na soubor se vse oteviralo bez problemu.. pri spusteni dalsiho souboru a tedy otevreni druheho okna mi hlasil ze soubor \"personal.xls\" je jen pro cteni ackoli jsem otviral soubory \"a.xls\" .. \"b.xls\" ... \"c.xls\" ... tak jsem hledal \"personal.xls\" a nasel ho v \"Documents and Settings/......../Excel/XLSTART/PERSONAL.XLS\" .. smazal ho a vse se otevira uz normlane bez hlaseni.. MS me proste neprestava prekvapovat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...