Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

diody


winco

Recommended Posts

neviem kam by som mal dať tuto temu ale sa mi to zda ako \"tuning\" tak som to dal tu ako to je zle tak sa vopred ospravedlňujem.............nevie mi niekto povedať aku svietivosť maju tieto diody??? nechcem aby ste mi povedali čislo bo to vidim aj ja ale chcel by som vedieť či by mi napriklad 4 alebo 5 v serii na 12V dostatočne osvetlili priestor nad nohymi vodiča a aj spolujazca...a čy by to osvetlilo aj cez deň aspoň trochu alebo aspoňza šera či pri stmievani bo tie čo tam mám čul tak ensvietia skoro vobec ako ked je uplna tma tak docela v pohode ale chcel by som niečo viac ako keby tam mám neonovu trubičkuaspoň niečo čo by sa k tomu bližilo............tak tu je link na tie diody:

http://atlas.aukro.sk/show_item.php?item=726567813#gallery

[upravil dne 31/8/09 winco]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja jsem vzal bezzinovou hadicku od fichtla, cca20cm, z kazdy strany dal klasickou diodu s odporem.....pasuje akorat do hadicky.....konce, kde je dioda omotal izolackou a jsem nad miru spokojen.....ve dne to neni videt vubec a v noci parada...krasne rovnomerne podsviceno a to svetlo staci...zase aby ti moc svetla nevadilo pri rizeni........nebo jik s tim chces svitit.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a to ti ako na 20cm hodičke nevim z čoho stačia 2 diody a osvieti ti to prostor na nohy pekne ako neonka či len tak trochu?:D ja viem som moc naročny a otravny:D keby ťa ešte mooooožem poprosiť o fotku ako to vyzera ked zapneš svetla tak odfot až bude tma osvietene pedale:D alebo tak neako dakujem ti velice pekne za trpezlivosť

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...