čakom Odesláno 25. srpen 2009 Odesláno 25. srpen 2009 napad dobrej. chce to jen tři otuněný auta Citovat
volvik Odesláno 25. srpen 2009 Odesláno 25. srpen 2009 no ja si myslim ze ja ty a 309GT by stacilo mozna by se jeste nekdo pridal Citovat
čakom Odesláno 25. srpen 2009 Odesláno 25. srpen 2009 aha na autech nezáleží: 7.Porota složená ze zástupců pořadatele soutěže a zástupců hlavního mediálního partnera, časopisu Autosport&Tuning, bude na finále hodnotit nápaditost výstavní expozice, použité materiály, její provedení a celkový dojem. Na hodnocení Club Scene nemají vystavená klubová auta žádný vliv. tak příští rok:( 8.Tuningové kluby mohou svou přihlášku včetně návrhu výstavní expozice zasílat v době od 1. března do 30. června 2009 [upravil dne 25.8.2009 čakom] Citovat
Šalda Odesláno 25. srpen 2009 Odesláno 25. srpen 2009 čakom--- možná nemáš tak ´votuněný´auto ale kráska to je, to je jasný:super Citovat
volvik Odesláno 25. srpen 2009 Odesláno 25. srpen 2009 sakra toho jsem si nevsiml tak pristi rok no to uz budu mit taky auto peknejsi ceka me hodne prace a to co rikal Šalda mozna to nemas tak moc vytuningovane ale je to proste nadhera [upravil dne 25/8/09 volvik] Citovat
čakom Odesláno 25. srpen 2009 Odesláno 25. srpen 2009 Původně zaslal: Šalda čakom--- možná nemáš tak ´votuněný´auto ale kráska to je, to je jasný:super jak komu se libí. ve Vyškově mě nechtěli pustit na plochu:nevim Původně zaslal: volvik sakra toho jsem si nevsiml tak pristi rok no to uz budu mit taky auto peknejsi ceka me hodne prace a to co rikal Šalda mozna to nemas tak moc vytuningovane ale je to proste nadhera [upravil dne 25/8/09 volvik] je to výzva:D asi budu muset dotáhnout interier do konce a trošku poladit exteriér a pokud 406 přežije ještě rok tak to můžem zkusit:aut co by sis představoval jako dekoraci? [upravil dne 25.8.2009 čakom] Citovat
dobrmik Odesláno 25. srpen 2009 Odesláno 25. srpen 2009 jj to jsem taky nějak přehlíd to datum..ale tak příští rok to je jasný...první místa....:Pjj čakome tvoje auto je popularni...takže se prostě líbí a je to nádhera... Citovat
volvik Odesláno 25. srpen 2009 Odesláno 25. srpen 2009 Tak to nechapu jak te nemohli magori pustit asi nechpou nejpeknejsi tuning a to je cleaning nebo jak se to pise ale tak ja taky vypada to yatim porad stejne tak jak mi to kuba prodal takze taky se bude dodelavat jinak uz tak vypada to auti paradne Citovat
tom406 Odesláno 25. srpen 2009 Odesláno 25. srpen 2009 já bych snad taky jel. od toho vlnobití jsem nebyl na srazu tak mě přemluvte a já pojedu:aut:D:D:D Citovat
čakom Odesláno 25. srpen 2009 Odesláno 25. srpen 2009 Původně zaslal: dobrmik čakome tvoje auto je popularni... řekl bych že proflákla volvik: auto maš už ted paradní to maš pravdu. tom406: jen dojed rad se podívam na tvoje vozítko nazivo;) [upravil dne 25.8.2009 čakom] Citovat
dobrmik Odesláno 25. srpen 2009 Odesláno 25. srpen 2009 čakom:a nebo tak... tom406:tak tvoje auto je taky supr..nebylo by špatny kdyby si přijel a mohli bychom si ho prohlídnout zblízka.. takže tě přemlouváme.. Citovat
tom406 Odesláno 25. srpen 2009 Odesláno 25. srpen 2009 Původně zaslal: dobrmik čakom:a nebo tak... tom406:tak tvoje auto je taky supr..nebylo by špatny kdyby si přijel a mohli bychom si ho prohlídnout zblízka.. takže tě přemlouváme.. :Dtak jo zkusím to poorganizovat a dojet. kdo by jel od ostravy nebo po cetě stejným směrem? Citovat
volvik Odesláno 25. srpen 2009 Odesláno 25. srpen 2009 tome klidne muzeme jet spolu dame nekde sraz a pojedem Citovat
309GT Odesláno 25. srpen 2009 Autor Odesláno 25. srpen 2009 Koukám že se diskuze docela rozjela:D To je jen dobře;) Tom406 : Dojeď,od vás jede Sobol,Creams,Volvik to taky myslím má kousek po cestě....nebude snad málo lidí a myslím že je hodně lidí co tvoje auto rádo zkoukne Live;) Čakom: Já taky nemám potuňený auto,na motoru jsem nic nedělal:P (zkušenější chápou) a jestli tě tam nebudou chctít zase pustit,hodim jim tam granát:D Volvik: S tou clube-scene by to nebylo špatný,ale pozdě.Ale nevadí,alespoň máme čas promyslet příští rok a letos můžeme okouknout konkurenci:D:D:D:super Citovat
volvik Odesláno 25. srpen 2009 Odesláno 25. srpen 2009 presne tak uvidime co a jak to tam bude a pristi rok muzeme zkusit kdyby potom jel i tom406 tak by to nebylo spatne Citovat
309GT Odesláno 25. srpen 2009 Autor Odesláno 25. srpen 2009 Tak tak:D A už si změň ten avatar:D:D:D:D:D rejp:D Citovat
volvik Odesláno 25. srpen 2009 Odesláno 25. srpen 2009 nestiham fotit jsem od rana do vecera v robote jeste jednou to umyju a o vikendu jedu fotit tak za potom bude novy avatar Citovat
309GT Odesláno 25. srpen 2009 Autor Odesláno 25. srpen 2009 Jasný,nespěchej...alespoň budeme napjatí (i když už víme co jsi pořídil - a udělal jsi dobře)Už jen 30 minut a máme na to jen měsíc,už se nám to Brno krátí Paráda! Citovat
volvik Odesláno 25. srpen 2009 Odesláno 25. srpen 2009 no jo diky jeste jednou a ted uz konec a zpet k tematu :D:D Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.